Indeling 1 Full Bed ADA/Tub/Micfridge
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 2 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een tweepersoonsbed. 1 Full Bed ADA/Tub/Micfridge heeft een TV. Verder is er een airco, een lift en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een bad of douche en een toilet.
Het vakantiehuis heeft een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron.
Linnengoed
In het vakantiehuis vindt u badtextiel.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 1 Full Bed ADA/Tub/Micfridge ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Motel 6-Flagstaff, AZ - West - Woodland Village beschikt over een seizoensgebonden buitenzwembad en ligt op 5 minuten rijden van Northern Arizona University en op 240 kilometer van Phoenix, Arizona.
Elke kamer met airconditioning in Motel 6-Flagstaff, AZ - West - Woodland Village heeft een eigen badkamer en een tv met kabelzenders.
De accommodatie beschikt over een 24-uursreceptie. Gasten kunnen genieten van een terras bij het zwembad.
De internationale luchthaven Phoenix Sky Harbor ligt op 240 kilometer afstand. Winkelcentrum Flagstaff Mall ligt op 15 minuten rijden van Motel 6-Flagstaff, AZ - West - Woodland Village.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Parking
- Zwembad
- Lift
- Slaapkamer
- Internettoegang
- 2-pers. bed
- TV (kabel)
- Magnetron
- Koelkast
- Airconditioning
- Badkamer
- Douche
- Toilet
In de buurt van 1 Full Bed ADA/Tub/Micfridge
Vlakbij 1 Full Bed ADA/Tub/Micfridge op zo’n 200 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden.
- Luchthaven (3,1 km)
- Restaurant (200 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 1 Full Bed ADA/Tub/Micfridge in Flagstaff. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Eindschoonmaak | Included |
| Huisdieren | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Airconditioning | Included |
| Badhanddoeken | Included |
| Linnengoed | Included |
| Parkeren | Included |
| Schoonmaak | Included |
| Zwembad | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Toeristenbelasting | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 2
- 1
- 7
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag