Indeling Premium 2 Queen Beds with Balcony
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een slaapkamer en een badkamer. Premium 2 Queen Beds with Balcony heeft een TV. Verder is er een airco, een balkon en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een bad of douche, een haardroger en een toilet.
Het vakantiehuis heeft een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat en een magnetron.
Linnengoed
In het vakantiehuis vindt u badtextiel.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Premium 2 Queen Beds with Balcony ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Comfortabele accommodatie: Hotel O Eureka Springs in Eureka Springs biedt familiekamers met airconditioning, een eigen badkamer en moderne voorzieningen. Elke kamer is voorzien van een thee- en koffiezetapparaat, een haardroger, een koelkast, een bureau, gratis toiletartikelen, een magnetron, een douche en een tv.
Ontspannende faciliteiten: Gasten kunnen genieten van een seizoensgebonden buitenzwembad, een bubbelbad en een spabad. Verder zijn er een picknickplaats, een balkon met uitzicht op het zwembad en een zithoek. Gratis WiFi is beschikbaar in de hele accommodatie.
Eetgelegenheden: Elke ochtend wordt er een continentaal ontbijt met sap en fruit geserveerd. Het hotel biedt ook een à-la-carte ontbijtoptie.
Bezienswaardigheden in de omgeving: De Great Passion Play ligt op 1,7 km afstand, het historische district van Eureka Springs op 4,7 km en Onyx Cave Park op 8 km van het hotel. De luchthaven van Boone County ligt op 60 km afstand. Gasten waarderen de gunstige ligging en de goede prijs-kwaliteitverhouding.
Bij aankomst is een borg van US$ 50 vereist. Deze dient contant te worden betaald en wordt bij het uitchecken terugbetaald. Uw aanbetaling wordt volledig contant terugbetaald, na een inspectie van de woning.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Parking
- Zwembad
- Slaapkamer
- TV (kabel)
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Koelkast
- Balkon
- Airconditioning
- Strijkijzer
- Alarm
- Queen Bed
- Queen Bed
- Badkamer
- Bad of douche
- Toilet
- Haardroger
- Handdoeken inbegrepen
In de buurt van Premium 2 Queen Beds with Balcony
Vlakbij Premium 2 Queen Beds with Balcony op zo’n 700 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 9 kilometer van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Premium 2 Queen Beds with Balcony in Eureka Springs kunt u naar het water.
- Luchthaven (57 km)
- Water (9 km)
- Restaurant (700 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Premium 2 Queen Beds with Balcony in Eureka Springs. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Eindschoonmaak | Included |
| Huisdieren | Maximaal 1; $ 30 per Pet per Stay |
| Optioneel | |
|---|---|
| Airconditioning | Included |
| Badhanddoeken | Included |
| Linnengoed | Included |
| Parkeren | Included |
| Schoonmaak | Included |
| Zwembad | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Servicekosten | |
| Toeristenbelasting | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 42 beoordelingen
- 4
- 1
- 5
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag