











Indeling Sunparks Kempense Meren
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 5 personen, heeft drie slaapkamers en een badkamer. Sunparks Kempense Meren heeft een open haard en een TV. Verder is er een tafeltennistafel, een terras, een zwembad (met kinderbad en overdekt). De auto parkeert u op een parking.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos).
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er speeltoestellen.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Sunparks Kempense Meren ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
"Select", huis 4-kamers 75 m2 op 2 verdiepingen. Doelmatig ingericht: hal met aparte WC. Woon-/eetkamer met open haard, eettafel en Flatscreen TV. Uitgang naar het terras. 1 2-pers. kamer met 2 bedden. Open keuken (4-pits kookplaat, afwasmachine, magnetron, elektrische koffiemachine). Zitbad, dubbele wastafels. Bovenverdieping: 1 2-pers. kamer met afgeschuinde daken met 2 bedden. 1 kamer met afgeschuinde daken met 1 bed. Terras. Terrasmeubelen. Ter beschikking: kluis (extra), kinderstoel, kinderbed. Rookmelders.
Mol 24 km van Turnhout: Groot, kindvriendelijk vakantiepark "Sunparks Kempense Meren". Buiten de plaats, 7.6 km van het centrum van Mol, direct aan het meer, te midden van groen. Voor medegebruik: overdekt zwembad. Douche/WC bij het zwembad, kinderzwembad, glijbaan, hot tub, badminton (extra), beachvolleybal, kinderspeelplaats (glijbaan, schommel, zandbak), minidierentuin. In het complex: receptie, restaurant, Internet (WiFi), spa centrum voor gezamenlijk gebruik, bowlingbaan, tafeltennis (alles extra), winkel, fietsverhuur. Centrale parkeerplaatsen. Oplaadstation. Station "Mol" 7.6 km, meer Zilvermeer 2 km. Golfterrein (18 holes) 800 m, midgetgolf 50 m. Attracties in de buurt: Het Bourgondisch Huis 7 km, De Olmense Zoo 10 km, Bobbejaanland 20 km, Plopsa Indoor Hasselt 34 km, Maasmechelen Village 44 km. Autovrij vakantiepark, auto noodzakelijk. Animatie in het hoogseizoen. Geschikt voor families. De eigenaar accepteert geen jeugdgroepen. Laden en lossen van de baggage is mogelijk bij het huis. Het complex wordt s´nachts bewaakt. Vliegveld 38 km van het huis. De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. De woningen kunnen onderling van inrichting verschillen. Werknemers en lange verblijven (21 dagen of langer) zijn op aanvraag.
In de buurt van Sunparks Kempense Meren
Op enkele meters bevindt zich een meer/open water. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Sunparks Kempense Meren in Mol kunt u naar het water.
- Luchthaven (88,25 km)
- Centrum (7,6 km)
- Openbaar vervoer (7,6 km)
- Golfbaan (800 m)
- Water
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Sunparks Kempense Meren in Mol. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Oplaadpunt voor elektrische auto's - Type 2 stekker |
Optioneel | |
---|---|
Badlinnen (eerste set) | € 6,50 per persoon |
Theedoeken | € 6 |
Inclusief | |
---|---|
Bedden opgemaakt bij aankomst | |
Bedlinnen (eerste set) | |
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
- 5
- 3
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag