Indeling 6 persons - 3 children's rooms 100m²
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft twee badkamers, drie slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden en een stapelbed. 6 persons - 3 children's rooms 100m² heeft een TV. Verder is er een terras en een set tuinmeubelen. De badkamer is uitgerust met een douche, een haardroger, een ligbad, twee toiletten en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft een koel- en vriescombinatie.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderstoel, een babybed en een babybad.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 6 persons - 3 children's rooms 100m² ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Ontsnap naar deze prachtig ontworpen villa met 3 slaapkamers in de rustige regio Lacs de l'Eau d'Heure, perfect voor gezinnen die op zoek zijn naar comfort en avontuur. Met een oppervlakte van 100 m² biedt de villa plaats aan maximaal 6 gasten en beschikt over een lichte woonkamer met een flatscreen-tv, een gezellige eethoek en een volledig uitgeruste keuken. Een badkamer met douche, een apart toilet en een privéterras van 15 m² met tuinmeubilair completeren de begane grond.
Boven biedt de hoofdslaapkamer met kingsize bed een rustgevende nachtrust, terwijl twee kinderkamers, één met twee eenpersoonsbedden en de andere met een stapelbed, ervoor zorgen dat de jongere gasten zich meteen thuis voelen. Een tweede badkamer met een bad en een extra toilet biedt gemak voor iedereen. Doordachte voorzieningen zijn onder andere een babybedje, kinderstoel, veiligheidshekjes en een speeltafel voor kinderen.
Omgeven door de natuur kunnen gasten genieten van watersporten, wandelpaden en nabijgelegen attracties zoals Natura Parc en de Plate Taille-dam. Op slechts 35 minuten van de luchthaven van Charleroi is deze villa een perfecte uitvalsbasis voor het creëren van blijvende familieherinneringen.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Babybad
- Kinderstoel
- Strijkplank
- Strijkijzer
- Haardroger
- Babybedje (free)
- Woonkamer
- TV (flatscreen)
- Zithoek
- Eetkamer
- Eettafel (6 personen)
- Keuken
- Kookplaat (elektrisch)
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Toilet
- Terras
- 15 m2
- Tuinmeubilair
- Slaapkamer
- 2-pers.king size bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- Stapelbed
- Badkamer
- Ligbad
- Wastafel
- Toilet
- Toilet
In de buurt van 6 persons - 3 children's rooms 100m²
Vlakbij 6 persons - 3 children's rooms 100m² op zo’n 550 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van 6 persons - 3 children's rooms 100m² in Froidchapelle kunt u naar het bos.
- Luchthaven (36 km)
- Bos (8 km)
- Restaurant (550 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 6 persons - 3 children's rooms 100m² in Froidchapelle. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Borgsom | € 300 |
| Eindschoonmaak | Included |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 35 per verblijf |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Parkeren | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 30 beoordelingen
- 6
- 3
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag