Indeling Haus Hunnenberg 2
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 8 personen heeft twee badkamers, vier slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden, een stapelbed en drie tweepersoonsbedden. Haus Hunnenberg 2 heeft een TV. Verder is er een barbecue, een fietsenstalling, een tafeltennistafel, een tafelvoetbal, een terras, een trampoline, een tuin en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een bad of douche, een douche, een ligbad, twee toiletten en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koel- en vriescombinatie en een wasmachine.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed.
Keuken
In de keuken vindt u een combimagnetron, een koffiezetapparaat (espressomachine), een kookplaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Haus Hunnenberg 2 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Een optioneel pakket voor nutsvoorzieningen en servicekosten van EUR 150,00 wordt vóór uw aankomst in rekening gebracht. Details worden hieronder gegeven.
Welkom in dit smaakvol ingerichte vakantiehuis met 2 slaapkamers in Hünningen, vlakbij Büllingen, perfect voor een ontspannen verblijf met familie of vrienden. Het huis beschikt over elegante slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken, twee badkamers en een gezellige woonkamer. Buiten kunt u genieten van een grote gemeenschappelijke tuin met een barbecue, een kampvuurplaats en uitzicht op de zonsondergang. Voor plezier en fitness is er een voetbalveld, tafeltennis, trampoline, badminton, jeu de boules en een recreatieruimte met biljart, tafelvoetbal, darts en bordspellen. Kinderen kunnen veilig spelen terwijl volwassenen ontspannen in de wellnessruimte met een Nordic bad en sauna. Verken wandelpaden, bezoek het meer van Bütgenbach (7 km), Monschau of de Hoge Venen. Winkels en restaurants in Büllingen liggen op 4,3 km afstand. Deze rustige oase combineert natuur, wellness en recreatie, een perfecte ontsnapping in elk seizoen.
Optioneel nuts- en servicepakket
Een optioneel nutsvoorzieningen- en servicepakket van EUR 150,00 kan voorafgaand aan uw aankomst worden geselecteerd. U ontvangt een aparte communicatie met de betaallink als u dit wilt toevoegen.
Dit pakket zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt diensten zoals eindschoonmaak, nutsverbruik, serviceondersteuning en bescherming tegen kleine schade of incidentele kosten tijdens uw verblijf.
Gasten die dit liever zelf regelen kunnen dat doen, mits de accommodatie bij uitchecken in goede staat wordt achtergelaten.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Parkeerplaatsen 5 Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Indeling
- Tuin (gedeeld met andere gasten, 1700 m2)
- Fietsenberging
- Tuinmeubilair
- Ligbedden
- BBQ
- Parking
- Trampoline
- Parasol
- Tafeltennistafel
- Buitenhaard
- Schommel
- Keuken
- Kookplaat
- Waterkoker
- Broodrooster
- Afzuigkap
- Espresso apparaat
- Oven
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Blender
- Staafmixer
- Woon/eetkamer
- TV
- Eettafel
- Zithoek
- Badkamer
- Ligbad
- Wastafel
- Toilet
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (180 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (180 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (160 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 1-pers. bed (90 x 200 cm)
- 1-pers. bed (90 x 200 cm)
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Recreatieruimte
- Zithoek
- Dart
- Gezelschapsspellen
In de buurt van Haus Hunnenberg 2
Vlakbij Haus Hunnenberg 2 op zo’n 4,3 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden.
- Luchthaven (178 km)
- Pinautomaat (4,3 km)
- Centrum (4,3 km)
- Restaurant (4,3 km)
- VVV (4,3 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Haus Hunnenberg 2 in Büllingen. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Zelf meenemen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 26 beoordelingen
- 8
- 4
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag