Indeling La Maison d'Helene
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 12 personen heeft vier badkamers, zes slaapkamers en beschikt over zes tweepersoonsbedden. La Maison d'Helene heeft een DVD-speler, een TV en een verwarming. Verder is er een barbecue, een jeu de boules baan, een terras, een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een bad met douche, een bad of douche, een douche, twee ligbaden, vier toiletten en vier wastafels.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koel- en vriescombinatie en een wasmachine.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed en een kinderstoel.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat (espressomachine), een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van La Maison d'Helene ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit ruime vakantiehuis met 6 slaapkamers, gelegen in de rustige Cetturu-streek in de Ardennen, is een paradijs voor gezinnen en natuurliefhebbers. Met een privésauna, een verwarmd zwembad (juni-september) en een grote tuin met barbecue, biedt het comfort, ontspanning en een prachtig uitzicht op de omliggende vallei aan beide kanten.
Of u nu wandel- en mountainbikeroutes in de buurt verkent, of gewoon geniet van de zon op het ruime terras, er is voor ieder wat wils. Het zwembad is in de winter onverwarmd, maar blijft het hele jaar door beschikbaar – perfect voor een verfrissende duik na een ontspannende saunasessie.
Dit huis biedt plaats aan maximaal 12 gasten, waardoor het ideaal is voor grote gezinnen of groepen. De volledig uitgeruste keuken en buitengrill stellen u in staat uw eigen maaltijden te bereiden, maar u vindt restaurants en winkels op slechts 9 km afstand in het stadscentrum. Een schilderachtig meer ligt ook op ongeveer 10 km van de accommodatie. Er zijn alleen herten, maar geen wilde dieren en geen waterfontein.
Geniet van de privéparkeergelegenheid, blijf veilig met rookmelders en ervaar de magische ontmoetingen met wilde dieren in het aangrenzende hertenpark. In de schemering verzamelen herten zich bij de waterfontein en als u in de zomer op bezoek komt, kunt u reekalfjes spotten. In de herfst kunt u luisteren naar de spookachtige roep van de bronstige herten.
Ontsnap naar dit vredige toevluchtsoord waar natuur en comfort samenkomen en onvergetelijke momenten beleven met de mensen die er het meest toe doen.
Bijzonderheden
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Indeling
- Sauna
- Bad of douche
- Wasmachine
- Verwarming
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Ligbedden
- Parking
- Ligstoelen
- Parasol
- Zwembad (privé, roldek, 6 x 4 m., geopend van Jun t/m Sep)
- Jeu de boules baan
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Keuken
- Broodrooster
- Fornuis (keramisch)
- Koffiezetapparaat
- Espresso apparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Woon/eetkamer
- TV
- Eettafel
- DVD-speler
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Ligbad
- Wastafel
- Badkamer
- Ligbad
- Wastafel
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Badkamer
- Bad met douche
- Wastafel
- BBQ (gas, houtskool)
- Toilet
- Toilet
- Toilet
- Toilet
In de buurt van La Maison d'Helene
Vlakbij La Maison d'Helene op zo’n 9 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 10 kilometer van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Daarnaast is er een supermarkt op 9 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van La Maison d'Helene in Houffalize kunt u naar het water of het bos.
- Centrum (9 km)
- Grensovergang (23 km)
- Openbaar vervoer (9 km)
- Restaurant (9 km)
- Supermarkt (9 km)
- Zwembad (9 km)
- VVV (9 km)
- Water (10 km)
- Bos (300 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van La Maison d'Helene in Houffalize. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 400 terug 14 dagen na vertrek (u dient de borg contant te betalen bij aankomst) |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 30 per verblijf (huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Zelf meenemen |
| Keukenlinnen | Zelf meenemen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Afvalheffing | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Servicekosten | |
| Toeristenbelasting | |
| Water | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 179 beoordelingen
- 12
- 6
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag