Indeling Le Trou du Loup
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed. Le Trou du Loup heeft een kachel, een TV en een verwarming. Verder is er een barbecue, een tuin en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos).
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Le Trou du Loup ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Een optioneel pakket voor nutsvoorzieningen en servicekosten van EUR 50,00 wordt vóór uw aankomst in rekening gebracht. Details worden hieronder gegeven.
Dit charmante, huisdiervriendelijke huisje in Awenne biedt een rustig toevluchtsoord voor stellen of kleine gezinnen. Op slechts 100 meter van het bos en 1 km van een schilderachtig meer is het perfect voor natuurliefhebbers en buitensporters. De accommodatie beschikt over twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden, plus een badkamer met douche en een gezellige woonkamer met pelletkachel en kabel-tv. De open keuken is uitgerust met een oven, magnetron, vaatwasser en waterkoker, waardoor het ideaal is voor een ontspannen verblijf met zelfcatering. Gasten kunnen genieten van een omheinde tuin met tuinmeubilair, een barbecue en privéparkeergelegenheid. Het warme interieur en de doordachte voorzieningen zoals centrale verwarming en een eethoek creëren een comfortabele uitvalsbasis voor een verblijf het hele jaar door. Of u nu geniet van een rustige avond binnen of buiten in de tuin dineert, dit huisje combineert eenvoud met charme. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder andere het Château de Mirwart, een pittoresk kasteel omgeven door bossen, en het Musée du Fourneau Saint-Michel, een openluchtmuseum dat het plattelandsleven laat zien. Voor een culinair diner kunt u terecht bij L'eau Antique in Awenne voor rustieke Belgische gerechten, of bij Le Barathym in Nassogne voor seizoensgebonden Franse gerechten.
Optioneel nuts- en servicepakket
Een optioneel nutsvoorzieningen- en servicepakket van EUR 50,00 kan voorafgaand aan uw aankomst worden geselecteerd. U ontvangt een aparte communicatie met de betaallink als u dit wilt toevoegen.
Dit pakket zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt diensten zoals eindschoonmaak, nutsverbruik, serviceondersteuning en bescherming tegen kleine schade of incidentele kosten tijdens uw verblijf.
Gasten die dit liever zelf regelen kunnen dat doen, mits de accommodatie bij uitchecken in goede staat wordt achtergelaten.
Bijzonderheden
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Indeling
- Tuin (omheind)
- Tuinmeubilair
- BBQ
- Parking
- Zitkamer
- TV (kabel)
- Eettafel
- Kachel (Pellet)
- Keuken
- Waterkoker
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Verwarming
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed (90 x 200 cm)
In de buurt van Le Trou du Loup
Vlakbij Le Trou du Loup op zo’n 1 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 1 kilometer van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Daarnaast is er een supermarkt op 3 kilometer. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Le Trou du Loup in Saint-Hubert kunt u naar het water of het bos.
- Centrum (10 km)
- Bos (100 m)
- Openbaar vervoer (3 km)
- Restaurant (1 km)
- Supermarkt (3 km)
- VVV (3 km)
- Water (1 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Le Trou du Loup in Saint-Hubert. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2; € 4 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Zelf meenemen |
| Bedlinnen | Zelf meenemen |
| Hout | € 15 per pakket |
| Keukenlinnen | Zelf meenemen |
| Schoonmaak | Tussentijdse schoonmaak € 40 per keer |
| Inclusief | |
|---|---|
| Servicekosten | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 129 beoordelingen
- 4
- 2
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag