Indeling La Maison de Célestin
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 9 personen heeft twee badkamers, vier slaapkamers en beschikt over drie eenpersoonsbedden, twee stapelbedden, een tweepersoons slaapbank en twee tweepersoonsbedden. La Maison de Célestin heeft twee DVD-spelers, twee kachels, een TV en een verwarming. Verder is er een fietsenstalling, een terras, een tuin en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met twee douches, een toilet en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koelkast, een wasdroger en een wasmachine.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed en een kinderstoel.
Keuken
In de keuken vindt u een combimagnetron, een fornuis, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van La Maison de Célestin ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit charmante vakantiehuis met 4 slaapkamers ligt aan de rand van een rustig bos in Burtonville en biedt een rustig verblijf voor maximaal 9 gasten. Ideaal voor gezinnen of een groep vrienden. Het beschikt over centrale verwarming, een zonnig terras en een ruime tuin, perfect om weer in contact te komen met de natuur.
Verken schilderachtige wandel- en fietsroutes of maak een dagtocht naar Spa, Coo, pretpark Plopsa of de musea van de Slag om de Ardennen in Malmédy en Noord-Luxemburg, op slechts 30 minuten afstand. Restaurants, supermarkten en het stadscentrum zijn gunstig gelegen op 4 km van het huis.
Dit prachtig gerenoveerde huis combineert rustieke charme met modern comfort, met dikke stenen muren, houten accenten en een gezellige houtkachel in zowel de woon- als eetkamer. De slaapkamers zijn voorzien van eenpersoonsbedden, tweepersoonsbedden en stapelbedden, en er is een kinderbedje en kinderstoel beschikbaar. De fietsenstalling zorgt voor een veilige opslag en het laadstation voor elektrische auto's op het terrein zorgt voor extra gemak.
Huisdieren niet toegestaan. Borg: ter plaatse te betalen. Voor groepsboekingen is voorafgaande kennisgeving en gastinformatie vereist.
Bijzonderheden
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Indeling
- Verwarming (CV)
- Terras
- Tuin
- Fietsenberging
- Tuinmeubilair
- Parking
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Oplaadpaal voor elektrische auto’s
- Hal
- Woonkamer
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Kachel (hout)
- DVD-speler
- Eetkamer
- Kachel
- Keuken
- Fornuis (4 kookplaten)
- Oven
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Badkamer
- Wasdroger
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- Stapelbed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- Stapelbed
- DVD-speler
- Badkamer
- Douche
- 2x wastafel
- Toilet
- Overloop
In de buurt van La Maison de Célestin
Vlakbij La Maison de Célestin op zo’n 4 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 4 kilometer van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Daarnaast is er een supermarkt op 4 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen en nabij uw vakantiewoning kunt u uitgaan. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van La Maison de Célestin in Vielsalm kunt u naar het water.
- Centrum (4 km)
- Uitgaansgelegenheid (4 km)
- Openbaar vervoer (4 km)
- Restaurant (4 km)
- Supermarkt (4 km)
- Zwembad (4 km)
- VVV (4 km)
- Water (4 km)
- Grensovergang (15 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van La Maison de Célestin in Vielsalm. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | € 8 per persoon per verblijf |
| Borgsom | € 300 (u dient de borg contant of per creditcard te betalen bij aankomst) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Zelf meenemen |
| Keukenlinnen | Zelf meenemen |
| Kinderbed + Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | |
| Servicekosten | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 118 beoordelingen
- 9
- 4
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag