Indeling Les Doyards 5
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 8 personen heeft een badkamer, vier slaapkamers en beschikt over een stapelbed, een tweepersoonsbed en twee tweepersoonsbedden of dubbel eenpersoonsbedden. Les Doyards 5 heeft een DVD-speler, een TV en een verwarming. Verder is er een terras en een set tuinmeubelen. De badkamer is uitgerust met een bad met douche en drie wastafels.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos).
Keuken
In de keuken vindt u een combimagnetron, een fornuis, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Les Doyards 5 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Welkom in uw serene vakantie aan het meer in Vielsalm! Deze moderne 8-persoons vakantiehuizen op vakantiepark Les Doyards bieden de perfecte mix van rustieke charme en modern comfort. Met onlangs gerenoveerde interieurs, warme houten afwerkingen en ruime indelingen voelt u zich meteen op uw gemak. Geniet 's ochtends van uw kopje koffie of 's avonds van een glas wijn op het privéterras met uitzicht op het rustige meer, op slechts een steenworp afstand aan de overkant van een rustige weg en groene omgeving.
Neem uw huisdier mee - dit verblijf is perfect voor viervoeters! Wandel over het pad langs het meer of ga naar de omliggende Ardense bossen voor prachtige wandelingen waar zowel u als uw huisdier van zullen genieten. Op korte rijafstand vindt u het Plateau des Tailles en La Roche-en-Ardenne, met meer natuurpaden en picknickplekken waar huisdieren welkom zijn. In Vielsalm bieden verschillende cafés huisdiervriendelijke terrassen, waar uw hond kan ontspannen terwijl u geniet van een lokaal biertje of een warme Belgische wafel.
Op slechts 5 minuten lopen vindt u het gezellige centrum van Vielsalm, vol leuke winkeltjes, bakkerijen en restaurants. Proef hartige Ardense specialiteiten, zoals forel meunière of wildstoofpot, in gezellige bistro's in de buurt. Of u nu de natuur verkent met uw hond of geniet van een ontspannen maaltijd, dit toevluchtsoord aan het meer biedt een onvergetelijke Belgische vakantie voor het hele gezin – inclusief de poten.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Indeling
- Verwarming (elektrisch)
- Terras
- Tuinmeubilair
- Woonkamer
- TV
- DVD-speler
- Open keuken
- Fornuis (4 kookplaten, keramisch)
- Koffiezetapparaat
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Slaapkamer
- Stapelbed
- Badkamer
- Bad met douche
- Wastafel
- Toilet
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Wastafel
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Wastafel
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
In de buurt van Les Doyards 5
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Les Doyards 5 in Vielsalm. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 250 (u dient de borg ter plaatse met creditcard te betalen) |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 7,50 per nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | € 8 per persoon per verblijf |
| Keukenlinnen | Zelf meenemen |
| Kinderbed | € 2,50 per nacht |
| Kinderstoel | € 2,50 per nacht |
| Inclusief | |
|---|---|
| Afvalheffing | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Elektriciteit | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 29 beoordelingen
- 8
- 4
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag