Indeling Le Gîte du Lac Privé
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over een eenpersoons slaapbank en twee tweepersoonsbedden. Le Gîte du Lac Privé heeft een kachel, een traphekje en een TV. Verder is er een fietsenstalling, een fitnesstoestel, een tafeltennistafel, een terras, een tuin en een set tuinmeubelen en zijn er twee airco's, twee barbecues en twee vijvers. De badkamer is uitgerust met een douche, een haardroger, een toilet en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koel- en vriescombinatie.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat, een kookplaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Le Gîte du Lac Privé ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Ontsnap naar de rust en de natuur in dit charmante huisje in Florennes, perfect voor gezinnen of stellen die willen ontspannen. Met 2 knusse slaapkamers biedt het huis comfortabel plaats aan 4 gasten en 1 kind. Het ligt te midden van weelderig groen en beschikt over een serene tuin met ligstoelen, 2 rustige vijvers, een terras en barbecuefaciliteiten, ideaal voor een ontspannen verblijf op het platteland.
Het bos ligt op slechts een paar meter afstand en nodigt uit tot lange wandelingen, terwijl het bruisende centrum van Place de Florennes op slechts 1 km van het huis ligt, met winkels, restaurants en bakkerijen. Voor avonturiers zijn er in de buurt mogelijkheden om te fietsen, vissen en paardrijden. Motorsportfans zullen de nabijheid van het Jules Tacheny Circuit, op slechts 6 km afstand, waarderen.
Binnen geniet u van het comfort van airconditioning, een fitnessruimte en een energiezuinig ontwerp op zonne-energie. Er is voldoende fietsenstalling en moderne voorzieningen voor een comfortabel verblijf. Of u nu geniet van de zon op het terras of van een rustige avond bij de vijver, dit huisje biedt een verfrissende oase weg van de stad.
De dichtstbijzijnde luchthaven ligt op slechts 25 km afstand, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is voor weekenduitstapjes of langere vakanties.
Let op: Vissen is uitsluitend toegestaan op basis van vangen en terugzetten. U mag geen vissen doden of houden, ze altijd voorzichtig behandelen, een zachte mat gebruiken bij het losmaken of fotograferen, ze binnen 2 minuten terugzetten in het water en een kleine hoeveelheid antibiotica toedienen als de vis gewond is.
Bijzonderheden
De laatste 500 mètres van de toegangsweg naar de woning zijn onverhard Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Deze woning is niet geschikt voor gezinnen met kinderen jonger dan 15 jaar. De verhuurder accepteert om die reden geen boekingen van gezinnen met jonge kinderen De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar. Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Indeling
- 4x aanlegsteiger
- Paardenstalling
- Airconditioning
- Terras
- Tuin
- Fietsenberging (gedeeld met eigenaar)
- Tuinmeubilair
- 2x ligbedden
- 2x BBQ
- 2x vijver
- Ligstoelen
- Tafeltennistafel
- Zonne energie
- Zitkamer
- TV
- Eettafel
- Kachel (hout)
- Zithoek
- Eetkamer
- Eettafel (6 personen)
- Open keuken
- Waterkoker
- Fornuis (inductie)
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Staafmixer
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Haardroger
- Fitnesstoestellen
- Lucht-lucht warmtepomp
- Horren
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (2 persoons dekbed, 2 persoons hoeslaken, 160 x 200 cm)
- Strijkplank
- Strijkijzer
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (2 persoons dekbed, 2 persoons hoeslaken, 160 x 200 cm)
- Toilet
- Wastafel
- Vide
- 1-pers. slaapbank
- Traphekje
- Airconditioning
- Horren
Mindervaliden
- Woonkamer - doorgang >= 90cm
- Tuin / terras - doorgang >= 80cm
- Ingang huis - doorgang >= 90cm
- Keuken - doorgang >= 80cm
- Ruimte naast bed >= 90 cm
- Badkamer doorgang >= 80cm
- Verhoogd Bed (vanaf 50cm)
- Rolstoeltoegankelijke douche
In de buurt van Le Gîte du Lac Privé
Vlakbij Le Gîte du Lac Privé op zo’n 1 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u paardrijden, fietsen huren en nabij uw vakantiewoning kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Le Gîte du Lac Privé in Florennes kunt u naar het bos.
- Luchthaven (25,1 km)
- Fietsverhuur (15 km)
- Golfbaan (7,1 km)
- Centrum (1 km)
- Grensovergang (1 km)
- Restaurant (1 km)
- Bos (100 m)
- Paardrijden (10 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Le Gîte du Lac Privé in Florennes. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 1; € 10 per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Zelf meenemen |
| Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Airconditioning | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Hout | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 6 beoordelingen
- 4
- 2
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag