Indeling 85897
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 5 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed. 85897 heeft een radio, een stereo-installatie en twee televisies. Verder is er een balkon, een terras, een tuin en een vijver en zijn er drie sets tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met een douche, een haardroger, een ligbad en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 85897 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Ruim vakantieappartement, gerenoveerd in 2004 en volledig opnieuw ingericht in mei 2014, van 90 m², gelegen aan de rand van de Schwäbische Alpen. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, een grote woon-/eetkamer, een volledig uitgeruste keuken met keramische kookplaat, een badkamer en een balkon op het zuidwesten. Bezoek onze website www.ferienwohnung.margaretha.de voor onze speciale aanbiedingen en meer informatie. Dank u wel! Een welkomstgeschenk en een uitgebreide eerste voorraad beddengoed, handdoeken, toiletpapier, zeep, koffie, etc. zijn inbegrepen in onze 4-sterrenstandaard. Wifi, een flatscreen-tv en een hifi-installatie met iPhone-dockingstation zijn ook aanwezig. Geniet van het ruime balkon met zonnescherm.
Voor gedetailleerde prijsinformatie kunt u de sectie "Opmerkingen" raadplegen of onze website bezoeken.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 85897
Vlakbij 85897 op zo’n 2 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden.
- Luchthaven (50 km)
- Skilift (30 km)
- Centrum (2 km)
- Restaurant (2 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 85897 in Geislingen. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2; € 8 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 5
- 2
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag