Indeling 283985
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 4 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een eenpersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. 283985 heeft een DVD-speler, twee kachels en een TV. Verder is er een fiets en een set tuinmeubelen. De badkamer is uitgerust met een haardroger, een ligbad en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft een koelkast, twee wasmachines en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 283985 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Het vakantieappartement bevindt zich in de nieuwere aanbouw van een oud vakwerkhuis in het hart van Öhningen en heeft een eigen privétrap.
De comfortabel ingerichte accommodatie is perfect voor stellen, maar dankzij de grootte, een leren bed van 1,60 m in de woonkamer en een slaapvide, biedt het ook plaats aan maximaal vier personen.
Een babybedje is op aanvraag beschikbaar.
Een volledig uitgeruste keuken, inclusief een vaatwasser, een volautomatisch koffiezetapparaat en een SodaStream, biedt de mogelijkheid om zelf te koken.
Het kleine dakterras is een heerlijke plek om te ontbijten en te ontspannen in de avond.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 283985
Vlakbij 283985 op zo’n 300 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van 283985 in Öhningen kunt u naar de haven.
- Luchthaven (47 km)
- Centrum (400 m)
- Restaurant (300 m)
- Haven (1,7 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 283985 in Öhningen. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2; € 8 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 4
- 1
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag