Indeling 208585
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 5 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over een eenpersoons slaapbank en twee tweepersoonsbedden. 208585 heeft twee radio's en drie televisies. Verder zijn er twee balkons en twee sets tuinmeubelen. De badkamer is uitgerust met een douche, een ligbad en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft een koelkast en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 208585 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Vakantieappartement Oude Wijnmakerij - U verblijft in een appartement van 75 m² met 2 slaapkamers, een woonkamer, een keuken en een badkamer met douche/bad.
Beide slaapkamers zijn ingericht met tweepersoonsbedden.
Ons vakantieappartement is bijna als een "vakantiehuis", omdat het zich in een bijgebouw met een eigen ingang bevindt.
Twee ruime balkons bieden u de mogelijkheid om van de zon te genieten.
Parkeergelegenheid voor 1-3 auto's en een fietsenstalling zijn beschikbaar.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 208585
Vlakbij 208585 op zo’n 200 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden.
- Luchthaven (100 km)
- Centrum (200 m)
- Restaurant (200 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 208585 in Werbach. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 5
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag