Indeling 407771
Algemeen
Deze vakantiewoning die geschikt is voor 3 personen heeft een badkamer en beschikt over twee tweepersoonsbedden. 407771 heeft een TV en een verwarming. Verder is er een balkon en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met een douche en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis en een oven.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 407771 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Ons vakantieappartement biedt 30 vierkante meter woonruimte met drie bedden, een kitchenette met oven, kookplaat en basis kookgerei. De badkamer heeft een toilet en een douche. Het appartement beschikt tevens over een klein balkon waar u 's avonds in alle rust kunt ontspannen en een parkeerplaats direct bij het huis.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 407771
Vlakbij 407771 op zo’n 400 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden.
- Centrum (1,7 km)
- Restaurant (400 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 407771 in Bad Kissingen. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2; € 8 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 3
- 0
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag