Indeling 230107
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 2 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een tweepersoonsbed. 230107 heeft een kachel, drie televisies en een verwarming. Verder is er een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche, een Turks stoombad en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koelkast, een wasdroger en een wasmachine.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
In de keuken vindt u een oven.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 230107 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Waarom gewoontjes als je iets bijzonders kunt hebben?
Het Igluhut tiny house uit Estland is het eerste in Zuid-Duitsland en ligt naast het vakantiehuis Alpenpanorama Chalet, dat ook twee vakantieappartementen te huur heeft.
Ik was meteen gefascineerd door de Igluhut. Hij is uniek en heel bijzonder; de 17 vierkante meter bieden alles wat je nodig hebt om te ontspannen op vakantie. De iglo-sauna bevindt zich naast de Igluhut en samen lijken ze op een Hobbitdorp.
De leefruimte: De Igluhut is gemaakt van 100% natuurlijk hout. De buitenlaag van de Igluhut is bedekt met drie lagen sparrenhouten shingles. Binnenshingles van edelweiss zorgen voor een aangenaam binnenklimaat.
Indeling
- Relaxruimte (sauna, turks stoombad, zwembad)
- Internettoegang
- Internettoegang
- EHBO-post
- Wasdroger
- Wasmachine
- Verwarming
- Parking
- Droogkamer
- Waspakket tegen betaling
- Woonkamer
- TV
- TV
- Kachel
- Eetkamer
- TV
- Eettafel
- Keuken
- Kookplaat
- Oven
- Koelkast
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Ledikant
- Badkamer
- Toilet
- Douche
- Wastafel
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 230107
Vlakbij 230107 op zo’n 3 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van 230107 in Hergensweiler kunt u naar de haven.
- Luchthaven (20 km)
- Haven (20 km)
- Skilift (20 km)
- Centrum (4 km)
- Restaurant (3 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 230107 in Hergensweiler. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Huisdieren | € 8 per Night |
| Wood, for fireplace | € 50 per M3 |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Kinderbed | Included |
| Kinderstoel | Included |
| Sauna | Included |
| Verwarming | Included |
| Wasmachine | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Elektriciteit | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 2
- 1
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag