Indeling 181870
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 3 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een eenpersoonsbed en een tweepersoonsbed. 181870 heeft een kachel, een radio, een TV en een verwarming. Verder is er een balkon en een tuin en zijn er twee sets tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met een douche en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft een koelkast en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 181870 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Welkom in ons vakantiehuis Osser. Onze appartementen bieden veel ruimte en bestaan uit een woonkamer met kitchenette, eethoek, satelliet-tv en bank; een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed; een douche/toilet; en een balkon met een prachtig uitzicht op de Arberberg.
De kitchenette is volledig uitgerust met een koelkast met vriesvak, fornuis met oven en keramische kookplaat, magnetron, vaatwasser, waterkoker, koffiezetapparaat en keukengerei. De ruime slaapkamer is ingericht met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed. Een extra bed is op aanvraag beschikbaar.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 181870
Vlakbij 181870 op zo’n 300 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden.
- Luchthaven (200 km)
- Skilift (12 km)
- Centrum (2 km)
- Restaurant (300 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 181870 in Lohberg. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 1; € 12 per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 3
- 1
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag