Indeling Rachel mit herrlichem Ausblick
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 2 personen heeft een slaapkamer en een badkamer. Rachel mit herrlichem Ausblick heeft een DVD-speler. Verder is er een balkon.
Het vakantiehuis heeft internet (ADSL, ISDN, draadloos) en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Rachel mit herrlichem Ausblick ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Vakantiewoning „Rachel“ met heerlijk uitzicht in de verte. 3 *** van de Duitse Toeristenbond. De vakantiewoning ligt midden in de grote Beierse woudbergen: Arber, Falkenstein, Lusen, Rachel enz. die allemaal meer dan 1100m hoog zijn.
Buiten heeft u een eigen parkeerplaats en een groot balkon met markies.
Uw vakantiewoning is voorzien van een hoogwaardige keuken en een mooie eethoek. Deze woonkeuken kan m.b.v. een scheidingswand van de relax-/slaapkamer worden gescheiden. Deze relaxruimte is liefdevol ingericht met een LCD/Sat-televisie en een groot tweepersoonsbed met functionele lattenbodem. De mooie badkamer heeft een ligbad. De woning is volledig ingericht met Sat/LCD, hifi, koffievolautomaat en nog veel meer.
Verschillende recreatiemogelijkheden: walking/wandelen op heerlijke wandelwegen met gigantisch uitzicht in de verte, zwem- en saunamogelijkheid dichtbij, zeer groot ijssportstadion voor schaatsers of andere ijssporten. Voor kunstliefhebbers staan attractieve musea ter beschikking, bv. landbouwmuseum, historisch spoorwegmuseum, glasmuseum en stokerij voor brandewijn, Donauboottochten van Deggendorf resp. Passau in de buurt. Uitstekende restaurants of bistro’s en grote winkelcentra direct in de buurt. In de vakantiewoning ligt de nieuwste toeristen/informatiemap.
Verder beschikbaar: hand- en douchedoeken, bad- en douchelotion, vervangende tandenborstels, wegwerpscheermesjes, zeep en diverse tijdschriften en informatiemateriaal van het plaatselijke toeristenverbond. Rokers gewenst, dieren welkom.
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 2
- perceeloppervlakte: 250 m²
- bouwjaar: 1990
- laatste uitgebreide renovatie: 1990
- huiseigenaar woont op het perceel
- geen groepsboeking
- geen jeugdgroepen
- meter boven de zeespiegel: 360
- aantal slaapkamers: 1
- aantal badkamers: 1
Top eigenschappen
- wifi
- balkon
- privéparkeerplaatsen in totaal: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: geen
Slapen
slaapkamer 3
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
slaapmogelijkheden in de vakantieaccommodatie
- slaapbank voor 1 persoon
Badkamer
badkamer 3
- ligbad
- toilet
- föhn
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: filterkoffiezetapparaat
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, koelkast
- kookplaat: kookplaat
- oven
- broodrooster
- magnetron
- waterkoker
- vaatwasser
- aantal eettafels: geen
- maximaal aantal zitplaatsen: geen
Entertainment
- televisie: antenne/DVB-T tv, satelliet-tv
- dvd-speler
- muziekinstallatie
- radio
- cd-speler
Huishouden
- strijkijzer
- stofzuiger
- ventilator: 1
- kluis
Omgeving
- direct aan de bosrand
- levensmiddelenzaak: 3 m
- uitgaansgelegenheid: 5 m
- restaurant: 3 m
- station: 5 m
- vliegveld: 15 m
- afstand openbaar vervoer: 1 m
- meer: 3 m
- watersport: 3 m
- bootverhuur
- visstek: 4 m
- openbaar zwembad: 8 m
- golfplaats: 20 m
- mogelijkheid om paard te rijden: 2 m
- ski
- afstand tot skipiste: 25 m
- afstand tot skischool: 25 m
- afstand tot langlaufloipe: 25 m
- bergbaan: 25 m
Bijzonderheden
- Midden in de natuur gelegen
perceeloppervlakte: 250m². bouwjaar: 1990. huiseigenaar woont op het perceel. geen groepsboeking. geen jeugdgroepen.
In de buurt van Rachel mit herrlichem Ausblick
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Rachel mit herrlichem Ausblick in Rinchnach. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | € 60 (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Huisdier | € 3 per stuk per dag (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badlinnen (eerste set) | |
| Bedlinnen (eerste set) | |
| Energiekosten | |
| Internet (Wi-Fi) | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een weekend
- 2
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag