Indeling Haus am Kajedeich Krabbe
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 2 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een tweepersoonsbed. Haus am Kajedeich Krabbe heeft een TV. Verder is er een terras en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche, een toilet en een wastafel.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een kookplaat, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Haus am Kajedeich Krabbe ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Het stijlvol ingerichte vakantieappartement bevindt zich op de bovenverdieping en is in het voorjaar van 2016 volledig gerenoveerd en opnieuw ingericht.
De doordachte indeling van het appartement biedt de ideale plek voor twee personen. De open woon- en eetkamer met geïntegreerde keuken nodigt uit tot verpozen. De volledig uitgeruste keuken laat niets te wensen over – met een oven, kookplaat, vaatwasser en koffiezetapparaat is het perfect voor een uitgebreid ontbijt of een ontspannen diner.
Een flatscreen-tv met internettoegang, gratis wifi en een comfortabele bank zorgen voor ontspannende uren na een dag in de buitenlucht.
Het appartement is ingedeeld met een slaapkamer en een moderne badkamer met douche, wastafel en toilet.
Buiten nodigt het terras met tuinzitje u uit om te genieten van de rustige omgeving.
Highlights: wifi, energiekosten op basis van verbruik en een linnenpakket zijn inbegrepen.
Opmerking over de eindschoonmaak: Bij een verblijf van minder dan 5 nachten geldt een toeslag van € 80,-; anders is de eindschoonmaak inbegrepen.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Niet roken accommodatie.
Indeling
- Terras
- Tuinmeubilair
- Parking
- Waspakket inbegrepen
- Open keuken
- Eettafel
- Kookplaat (2 kookplaten)
- Broodrooster
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Afwasmachine
- Woon/eetkamer
- TV
- Zithoek
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
In de buurt van Haus am Kajedeich Krabbe
Vlakbij Haus am Kajedeich Krabbe op zo’n 100 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 400 meter van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Haus am Kajedeich Krabbe in Esens kunt u naar het strand, het water of de haven.
- Strand (1 km)
- Centrum (4,5 km)
- Haven (550 m)
- Restaurant (100 m)
- Water (400 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Haus am Kajedeich Krabbe in Esens. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Elektriciteit | Included |
| Verwarming/Energie | Included |
| Water | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Keukenlinnen | Included |
| Parkeren | Included |
| Wifi | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Eindschoonmaak | |
| Gas/Olie | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 2
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag