Indeling 115853
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 3 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over een eenpersoonsbed en een tweepersoonsbed. 115853 heeft een CD-speler, een DVD-speler, een kachel, een radio, een TV en een verwarming. Verder is er een balkon, een tuin en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met een douche, een haardroger en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft een koelkast, een wasdroger, een wasmachine en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 115853 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Ons pension met acht appartementen is gelegen aan het einde van een rustige doodlopende straat in Mardorf. Appartement "Zes" bevindt zich op de bovenverdieping en biedt een comfortabele zithoek en een ruime eethoek in de woonkamer. De aparte keuken is volledig uitgerust. Een van de twee slaapkamers heeft een tweepersoonsbed, de kleinere een eenpersoonsbed. De badkamer met inloopdouche bevindt zich direct ernaast. Beddengoed, handdoeken en badhanddoeken zijn inbegrepen.
Begin uw heerlijke vakantiedag vanuit uw appartement met interessante excursies in het natuurpark of ontspan gewoon op uw balkon, omgeven door groen.
De prijzen zijn inclusief de 4% toeristenbelasting die in 2026 voor Mardorf is ingevoerd.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 115853
Vlakbij 115853 op zo’n 200 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden.
- Centrum (200 m)
- Restaurant (200 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 115853 in Neustadt am Rübenberge. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 3
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag