Indeling Hotel Bad Honnef
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 2 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een eenpersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. Hotel Bad Honnef heeft een radio, een TV en een verwarming. Verder is er een bar, een lift, een terras, een tuin en een set tuinmeubelen. De badkamer is uitgerust met een douche, een haardroger, een toilet en een wastafel.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Hotel Bad Honnef ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Geniet van een ruim verblijf van 45 m² in Hotel Bad Honnef. De suite biedt een comfortabele omgeving met toegang tot gedeelde hotelfaciliteiten, waaronder de tuin, het terras, de bar en moderne ontspanningsruimtes. De suite beschikt over een tweepersoonsbed in de slaapkamer en een eenpersoons slaapbank in de woonkamer, voor extra slaapgelegenheid. De woonkamer is tevens voorzien van een zithoek, een flatscreen-tv met satellietzenders en een radio. De eigen badkamer heeft een douche, wastafel, toilet en haardroger.
Kamerfaciliteiten
1. Tweepersoonsbed
2. Eenpersoons slaapbank
3. Zithoek
4. Flatscreen-tv met satellietzenders
5. Radio en telefoon
6. Kluisje
7. Wekker
8. Verwarming
9. Internettoegang
10. Bureau
11. Eigen badkamer met douche, wastafel, toilet en haardroger
Hotelfaciliteiten
Gratis
1. Terras met tuinmeubilair
2. Tuin
3. Lift
4. Wifi in het hele gebouw
Te betalen
1. Bar
2. Vergaderfaciliteiten
3. Laadstation voor elektrische voertuigen
4. Fietsverhuur
5. Strijk-, stomerij- en wasservice
6. Fax- en kopieerservice
Bezienswaardigheden in de buurt
1. Drachenfels – 2,3 km
2. Kasteel Drachenburg – 4,4 km
3. Drachenfelsbahn – 7 km
4. Museumsmeile – 8 km
5. Posttoren – 13 km
6. Haus der Geschichte – 15 km
7. Beethovenhuis – 17 kilometer
8. Botanische tuin van Bonn – 17 km
9. Beethovenmonument – 17 km
10. Rheinisches Landesmuseum Bonn – 17 km
11. Augustus Macke Haus Museum – 17 km
12. Oude Bondsdag – 19 km
Hoe te bereiken
1. Treinstation Bad Honnef (Rhein) – 1,1 km
2. Treinstation Rhöndorf – 1,7 km
3. Luchthaven Keulen Bonn – 27 km
4. Luchthaven Düsseldorf – 86 km
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Internettoegang
- Bar
- Vergaderingen
- Verwarming
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Lift
- Oplaadpaal voor elektrische auto’s
- Alarm
- Telephone
- Kluis
- Bureau
- 1-pers. slaapbank
- TV
- Flatscreen
- Satelliet
- Zithoek
- Radio
- 2-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Haardroger
In de buurt van Hotel Bad Honnef
Vlakbij Hotel Bad Honnef op zo’n 500 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Hotel Bad Honnef in Bad Honnef kunt u naar het bos.
- Luchthaven (86 km)
- Bos (9 km)
- Restaurant (500 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Hotel Bad Honnef in Bad Honnef. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Eindschoonmaak | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Ontbijt | Included |
| Parkeren | € 12 per nacht |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 84 beoordelingen
- 2
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag