Indeling Hotelpark Bodetal
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 2 personen heeft een slaapkamer en een badkamer. Hotelpark Bodetal heeft een TV. Verder is er een tafeltennistafel, een terras, een tuin, een zwembad (met kinderbad en buiten). De auto parkeert u op een parking. De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos).
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed en speeltoestellen.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron en een oven.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Hotelpark Bodetal ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
"Bodetal Nr.1 EG", appartement 2-kamers 60 m2, op de begane grond. Comfortabel en mooi ingericht: open woon-/eetkamer met TV en Flatscreen TV. Woon-/slaapkamer met 1 2-pers bed (180 cm, lengte 200 cm). Open keuken (oven, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Vloerverwarming. Terras 8 m2. Terrasmeubelen. Uitzicht op het zwembad en de tuin. Ter beschikking: Internet (WiFi, gratis).
Thale: Zeer mooi aparthotel "Hotelpark Bodetal", van 2 verdiepingen. In het centrum van Thale, perfecte locatie: in het centrum en toch rustig gelegen, 2 km van het skigebied. Voor medegebruik: groot, verzorgde tuin, weide, ligweide, openluchtzwembad (seizoensgebonden beschikbaarheid: 01.Mei. - 30.Sep.). Kinderzwembad, tafeltennis, kinderspeelplaats. In het complex: receptie, restaurant, ontbijtruimte, Internet (WiFi). Broodjesservice en ontbijt. Parkeerplaats op het terrein. Supermarkt 500 m, restaurant 50 m, bushalte "Hauptbahnhof Thale" 200 m, treinstation "Hauptbahnhof Thale" 200 m, thermaalbad "Bodetal Therme" 300 m. Stoeltjeslift 2 km, kabelbaan op 500 m, ski faciliteiten 2 km, kinderspeelplaats 20 m. Attracties in de buurt: Hexentanzplatz 2 km, Roßtrappe 2 km. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Roßtrappe 2 km.
In de buurt van Hotelpark Bodetal
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Hotelpark Bodetal in Thale. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Babybed (tot 2 jaar) | € 6 (25-12-2025 - 31-12-2099) |
| Extra bed | € 15 per persoon |
| Huisdier | € 18 per persoon |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Energiekosten | |
| Internet (Wi-Fi) | |
| Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
| Parkeerplaats | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een weekend
- 2
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag