Indeling Ferienhaus in Tanne
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 5 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over een eenpersoons slaapbank, een eenpersoonsbed en twee twijfelaars. Ferienhaus in Tanne heeft een CD-speler, een open haard, een radio, een TV en een verwarming. Verder is er een terras, een tuin en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche, een haardroger, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koelkast en een vriezer.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed (te huur).
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Ferienhaus in Tanne ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Charmant vakantiehuis met open haard en groot terras. De ligging op de heuvel biedt een prachtig panoramisch uitzicht over het Harzgebergte. Hotel Tannenpark ligt op slechts 500 meter afstand en u kunt tegen betaling gebruikmaken van de sauna en het binnenzwembad – een heerlijke verwennerij na een lange wandeling!
Het kleine dorpje Tanne is een authentiek traditioneel dorp, gelegen te midden van prachtige naaldbossen op een hoogte van 500 meter. Uitgebreide wandel- en fietspaden, evenals een 7,5 kilometer lange rondwandeling met informatiepanelen, stellen alle gasten in staat om de indrukwekkende natuurlijke omgeving op een boeiende manier te verkennen.
Inbegrepen:
Alle energiekosten op basis van verbruik
Eenmalig gebruik van het zwembad tijdens uw verblijf in appartementencomplex Tannenpark
Wi-Fi
Activiteiten in de buurt: Of u nu wilt wandelen of mountainbiken, een leuke gezinsvakantie met kinderen wilt beleven of een cultureel en historisch interessante trip met vrienden wilt maken: Nationaal Park Harz heeft voor ieder wat wils. De mooiste wandelroutes lopen vrijwel direct langs uw vakantieverblijf en garanderen u een onvergetelijke natuurbeleving. Een fantastisch alternatief voor een beklimming van de Brocken is een wandeling naar de Wurmberg in Braunlage. De hoogste berg van Nedersaksen is zelfs voor onervaren wandelaars goed te doen en biedt bij goed zicht een bijna even spectaculair panorama. Wat dacht u van een bezoek aan het klimparcours in St. Andreasberg? We raden ook een bezoek aan het West-Saksische stadje Pullman City (vlakbij Hasselfelde, op ongeveer tien kilometer afstand) en de beroemde stalactietengrotten van Rübeland van harte aan, vooral voor gezinnen met kinderen.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Niet roken accommodatie. niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Het gebruik van de saunaruimte is inclusief het gebruik van het zwembad. Beiden bevinden zich in Hotel Tannenpark, op ongeveer 500 meter afstand.
Indeling
- Zithoek
- Grill
- Verwarming (elektrisch)
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Parking
- Baby crib (paid)
- Waspakket tegen betaling
- Open keuken
- Kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Vriezer
- Woon/eetkamer
- 1-pers. slaapbank
- TV (satelliet)
- Eettafel
- Open haard
- Radio
- CD-speler
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Haardroger
- Kelder
- Kelder
- Kelder
- Slaapkamer
- Twijfelaar (140 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 1-pers. bed (90 x 200 cm)
- Twijfelaar (140 x 200 cm)
In de buurt van Ferienhaus in Tanne
Vlakbij Ferienhaus in Tanne op zo’n 500 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 5 kilometer van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Ferienhaus in Tanne in Tanne kunt u naar het water.
- Grensovergang (600 m)
- Restaurant (500 m)
- Skilift (1 km)
- Skipiste (1 km)
- Water (5 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Ferienhaus in Tanne in Tanne. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Beddengoed | Beddengoed set € 17 per persoon voor de startset en elke verschoning ((please reserve)) |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 9 per dier per nacht (dogs as pets) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Catering | Diner mogelijk (on request(discount for children possible),fee payable) |
| Catering | Half Board - At local rates |
| Diversen | Broodjesservice |
| Kinderbed | Wieg (als aanvulling op de maximale bezetting) € 5 per verblijf ((please reserve)) |
| Kinderstoel | € 5 per verblijf ((please reserve)) |
| Ontbijt | Mogelijk ((discount for children possible),on request) |
| Sauna | At local rates |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | |
| Elektriciteit | |
| Gas/Olie | |
| Servicekosten | |
| Toeristenbelasting | |
| Water | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op 7 beoordelingen
- 5
- 2
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag