Indeling Ferienwohnung im Vogtland/Sachsen
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over twee tweepersoonsbedden. Ferienwohnung im Vogtland/Sachsen heeft een open haard en een TV. Verder is er een balkon en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche, een ligbad, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koelkast en een wasmachine.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een kookplaat, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Ferienwohnung im Vogtland/Sachsen ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit met zorg ingerichte toevluchtsoord op de tweede verdieping van Falkenstein nodigt u uit om het dagelijkse leven achter u te laten en te genieten van een vakantie vol warmte en natuur. Het appartement is ideaal voor stellen of kleine gezinnen en beschikt over twee gezellige tweepersoonskamers en een stijlvolle woonkamer waar u samen kunt ontspannen, films kunt kijken of op koele avonden kunt genieten van het rustgevende geknetter van de open haard. De volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, oven, waterkoker en koffiezetapparaat is perfect voor een ontspannen ontbijt of een heerlijke maaltijd na een uitstapje in de omgeving. De ruime badkamer met douche, bad en wasmachine zorgt voor extra comfort, terwijl het balkon een prachtige plek is om te genieten van de frisse Alpenlucht – of het nu bij de eerste koffie van de dag is of bij zonsondergang op warme zomeravonden. Een eigen parkeerplaats maakt de reis gemakkelijker, en ook huisdieren zijn van harte welkom, zodat echt niemand thuis hoeft te blijven. In de winter lokken de omliggende skigebieden zoals Grünbach, Schöneck en Eibenstock (7–26 km), evenals de Tsjechische skigebieden op ongeveer 30 km afstand – ideaal om te skiën, rodelen of voor besneeuwde wandelingen. In de zomer biedt de regio talrijke mogelijkheden: het stuwmeer Falkenstein (3 km) om te wandelen, fietsen of picknicken, het romantische Schlossinsel (13 km), de Vogtland-fietsroute, idyllische wandelpaden, de dierentuin Falkenstein of de zomerrodelbaan in Schöneck voor avonturen met het hele gezin. Winkels, restaurants en het station liggen allemaal binnen een straal van 500 meter – perfect voor een ontspannen en afwisselende vakantie.
Indeling
- Balkon
- Tuinmeubilair
- Parking
- Handdoeken/beddengoed (incl.)
- Keuken
- Kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
- Waterkoker
- Broodrooster
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Afwasmachine
- Koelkast (+ vriesvak)
- Woon/eetkamer
- TV
- Eettafel
- Open haard
- Zithoek
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Ligbad
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Wasmachine
In de buurt van Ferienwohnung im Vogtland/Sachsen
Vlakbij Ferienwohnung im Vogtland/Sachsen op zo’n 500 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 3 kilometer van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Daarnaast is er een supermarkt op 200 meter. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Ferienwohnung im Vogtland/Sachsen in Falkenstein kunt u naar het water.
- Restaurant (500 m)
- Supermarkt (200 m)
- Skilift (7 km)
- Water (3 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Ferienwohnung im Vogtland/Sachsen in Falkenstein. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Elektriciteit | Included |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 5 per dier per nacht |
| Water | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Keukenlinnen | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 20 beoordelingen
- 4
- 2
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag