Indeling Hotel Leipzig
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 2 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden. Hotel Leipzig heeft een radio, een TV en een verwarming. Verder is er een bar, een lift, een terras, een tuin en een set tuinmeubelen. De badkamer is uitgerust met een douche, een haardroger, een ligbad, een toilet en een wastafel.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Hotel Leipzig ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Geniet van een comfortabel verblijf van 19 m² in het Seminaris Sunday Hotel Leipzig West, dat een ontspannen omgeving biedt in de wijk Leutzsch met handige vervoersverbindingen naar het stadscentrum en de sport- en culturele attracties van Leipzig. De kamer beschikt over een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, een zitgedeelte, flatscreen-tv met satellietkanalen en radio, wat zorgt voor een praktische en ontspannen ruimte voor uw verblijf. De privébadkamer beschikt over een douche, wastafel, toilet en föhn.
Kamervoorzieningen
1. Tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden met zithoek
2. Flatscreen-tv met satellietkanalen, radio en telefoon
3. Bureau en kluisje
4. Verwarming, internettoegang en essentiële voorzieningen
5. Privébadkamer met douche, wastafel, toilet en föhn
Hotelvoorzieningen
Complementair
1. Gratis wifi in het hele pand
2. Privéparkeren
3. Tuin en tuinmeubilair
4. Terras
5. Lifttoegang
6. Fitnesscentrum
Betaalbaar
1. Baren
2. Sauna
3. Restaurantfaciliteiten
4. Fietsverhuur
5. Was- en strijkdiensten
6. Vergader- en banketfaciliteiten
Nabijgelegen attracties
1. Tramhalte Rathaus Leutzsch – 500 m
2. Red Bull Arena – 2,7 km
3. Arena Leipzig – 4,0 km
4. St. Thomas Kerk – ongeveer 4,0 km
5. Leipzig Centraal Station – ongeveer 5,0 km
6. Leipziger Dierentuin – 5,4 km
7. Oude Effectenbeurs – ongeveer 5,5 km
8. Leipziger stadscentrum – ongeveer 5,6 km
9. Panometer Leipzig – ongeveer 8,0 km
10. Monument voor de Slag der Naties – 9,9 km
11. Luchthaven Leipzig/Halle – ongeveer 15,3 km
Hoe te bereiken
1. Tramhalte Rathaus Leutzsch – 500 m
2. Centraal Station Leipzig – ongeveer 5,0 km
3. Leipziger stadscentrum – ongeveer 5,6 km
4. Luchthaven Leipzig/Halle – ongeveer 15,3 km
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Fitnessruimte
- Internettoegang
- Bar
- Verwarming
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Lift
- Telephone
- Kluis
- Bureau
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- TV
- Flatscreen
- Satelliet
- Zithoek
- Radio
- Ligbad
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Haardroger
In de buurt van Hotel Leipzig
Vlakbij Hotel Leipzig op zo’n 350 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 13 kilometer van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Hotel Leipzig in Leipzig kunt u naar het water of het bos.
- Luchthaven (9 km)
- Water (13 km)
- Bos (1,3 km)
- Restaurant (350 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Hotel Leipzig in Leipzig. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Eindschoonmaak | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Ontbijt | Included |
| Parkeren | € 15 per nacht |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 98 beoordelingen
- 2
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag