Indeling 87834
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 2 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een eenpersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. 87834 heeft een stereo-installatie, twee televisies en een verwarming. Verder is er een balkon, een fiets, een tuin en een vijver en zijn er twee sets tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met een douche, een haardroger en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat en een oven.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 87834 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Vintage Appartement nr. 1 "The Nordic"
Appartement 1 bevindt zich in de aanbouw van een prachtig Art Nouveau-huis met een parkachtige tuin en een ooievaarsnest. Het bestaat uit een aparte
slaapkamer met een tweepersoonsbed, een woonkamer met keuken, een badkamer en een balkon.
De badkamer is voorzien van een stijlvolle douche en toilet. In de woonkamer is satelliet-tv beschikbaar. Roken is toegestaan op het balkon.
Parkeergelegenheid en het ooievaarsnest zijn beschikbaar bij het huis, evenals gratis wifi en fietsen (afhankelijk van beschikbaarheid).
Geniet en verken onze romantische tuin van 7.500 vierkante meter, waar u kunt dromen en geheimen kunt ontdekken. Laat u verrassen!
Veel plezier!
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 87834
- Luchthaven (70 km)
- Centrum (200 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 87834 in Grube. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 2
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag