Indeling Mäkimökki, pohjolan lomamökit
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 4 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. Mäkimökki, pohjolan lomamökit heeft een TV. Verder is er een sauna.
Het vakantiehuis heeft een wasmachine.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Mäkimökki, pohjolan lomamökit ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
95 km north-west of Helsinki, swimming pond 50 m (length 85 m, width 50 m, swamp based, quite clear watered), own pier, but the pond itself is in shared use with other customers.
Lake Hirsjärvi 300 m, gradually sloping, sanded clay bottom, opposite shore 30 m. Beach shared with cottage 4981. Own boat.
Wooden cabin 1992, living room/kitchen, 2 bedrooms with 2 beds in each, washroom, sauna, open veranda. Car shelter.
In de buurt van Mäkimökki, pohjolan lomamökit
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Mäkimökki, pohjolan lomamökit in Somero. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een weekend
Gebaseerd op 3 beoordelingen
- 4
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag