




































Indeling COMBLOUX Les Fermes du Mont Blanc - A24P
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 4 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. COMBLOUX Les Fermes du Mont Blanc - A24P heeft een TV. Verder is er een balkon, een sauna en een zwembad. De badkamer is uitgerust met een douche en een toilet.
Het vakantiehuis heeft een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van COMBLOUX Les Fermes du Mont Blanc - A24P ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Combloux ligt in het hart van de Haute-Savoie Alpen en is een pittoresk dorpje met een uitzonderlijk uitzicht op de Mont-Blanc. Combloux ligt op slechts 1 uur van de Zwitserse en Italiaanse grens, 2 uur van Lyon en slechts 5 km van het beroemde resort Megève. Het is de perfecte uitvalsbasis voor uw bergvakantie. Het dorp biedt toegang tot twee fantastische skigebieden: "Les Portes du Mont-Blanc" en "Evasion Mont-Blanc", waardoor het een veelzijdige bestemming is voor wintersportliefhebbers.
Combloux is een resort met het label "Famille Plus Montagne" en biedt het hele jaar door attracties voor gezinnen en buitenliefhebbers. In de zomer kunt u het biotoopmeer verkennen met natuurlijk zwemmen en genieten van een gezinswandeling of een mooie mountainbiketocht omgeven door prachtige alpenvergezichten. Met activiteiten voor alle leeftijden is Combloux een toevluchtsoord voor degenen die op zoek zijn naar avontuur of ontspanning in het adembenemende alpenlandschap.
Wanneer de winter arriveert, verandert Combloux in een paradijs voor skiërs. Het resort staat bekend om zijn gezinsvriendelijke, toegankelijke pistes en spectaculaire uitzichten op de Mont-Blanc en biedt sneeuw van topkwaliteit te midden van dennenbossen en panoramische uitzichten op de Alpen. Het dorp behoudt zijn traditionele charme, zonder grote betonnen complexen, en biedt een rustige en authentieke alpine ervaring.
Of u nu in de winter wilt skiën of in de zomer de natuurlijke schoonheid wilt verkennen, Combloux belooft een onvergetelijk verblijf voor gezinnen, natuurliefhebbers en avonturiers.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Indeling
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmd, binnen)
- Kookplaat
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- 2-pers. slaapbank
- 2 persoons dekbed
- 140 x 190 cm
- TV
- Flatscreen
- Satelliet
- 2-pers. bed
- Douche
- Toilet
In de buurt van COMBLOUX Les Fermes du Mont Blanc - A24P
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van COMBLOUX Les Fermes du Mont Blanc - A24P in Combloux. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borgsom | € 700 |
Huisdieren | Maximaal 1; € 12 per nacht |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | € 8 per Person |
Inclusief | |
---|---|
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 4
- 1
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag