



































Indeling Residence Capella 2p4p Mountain View
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen beschikt over een slaapkamer. Residence Capella 2p4p Mountain View heeft een televisie. Verder is er een balkon, een terras en een tuinmeubilair. De auto parkeert u op een parking.
Het vakantiehuis heeft internet en een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een broodrooster, een koffiezetapparaat, een kookplaat (elektrisch), een magnetron, een oven, een vaatwasser en een waterkoker.
Linnengoed
In het vakantiehuis vindt u badtexttiel en bedlinnen.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Residence Capella 2p4p Mountain View ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Résidence Capella – Alles is nieuw… behalve het uitzicht!Gelegen in de levendige wijk Falaise in Avoriaz, nodigt Résidence Capella je uit om de bergen op een vernieuwende én duurzame manier te beleven. Volledig gerenoveerd en Low Carbon Certified, vermindert dit verblijf de ecologische voetafdruk van je vakantie met meer dan 50%.De gloednieuwe appartementen zijn slim ingericht, stijlvol gedecoreerd en bieden comfort tot in elk detail. Elk appartement beschikt over een balkon met een adembenemend uitzicht – op het Dents Blanches-gebergte of het gezellige dorp.In dit autovrije en gezinsvriendelijke resort bereik je Capella per arrenslee of rupsvoertuig – gratis bij aankomst en vertrek. Goed bereikbaar per trein via Thonon-les-Bains en aansluitende pendelbus.Capella is meer dan een verblijf – het is de toekomst van de bergen.
Appartement voor 4 personen – 1 slaapkamer – Balkon – Uitzicht op de bergen (30 m²)Uitzicht: Uitzicht op de bergenCapaciteit: Maximaal 4 gastenIndeling: Woonkamer (slaapbank + optioneel uitschuifbed), 1 slaapkamer (2 eenpersoonsbedden – Italiaans bed beschikbaar), uitgeruste kitchenette, 1 doucheruimte, 1 apart toilet, balkon.Inbegrepen apparatuur: Waterkoker, kluis inbegrepen, volledig uitgeruste keuken, douche, gecombineerde oven en magnetron, broodrooster, vaatwasser, Nespresso, haardroger, televisie met nationale zenders.Inbegrepen services: Eindschoonmaak (exclusief kitchenette), Wi-Fi, handdoeken, bedlinnen, welkomstschoonmaakpakket.
De ligging van Résidence Capella in Avoriaz biedt gemakkelijke toegang tot het charmante, autovrije dorp met zijn unieke architectuur en voorzieningen. Het resort zelf biedt diverse winkels, restaurants en entertainmentmogelijkheden. De uitstekende ligging binnen de Portes du Soleil maakt ook een moeiteloze verkenning van de wijdere regio en haar vele attracties mogelijk.Winteractiviteiten rondom Résidence Capella:Skiën en snowboarden: Résidence Capella biedt ski-in/ski-out toegang tot het uitgestrekte skigebied Portes du Soleil, met meer dan 600 km aan onderling verbonden pistes voor alle niveaus, verspreid over Frankrijk en Zwitserland.Sneeuwschoenwandelen: Verken de serene, besneeuwde landschappen op talrijke gemarkeerde paden.Langlaufen: Geniet van speciale loipes om het winterlandschap op een andere manier te ervaren.Hondensleeën: Ga op een spannend avontuur getrokken door een team husky's door de besneeuwde wildernis.Paragliden en speedriding: Ervaar adembenemende luchtfoto's van Avoriaz en de omliggende toppen.Schaatsen: Geniet van de charme van een openluchtschaatsbaan in het hart van het resort.Rodelen en Yooner: Beleef plezier op speciaal geprepareerde pistes, zelfs 's nachts!Iglo Dorp: Bezoek voor een drankje of breng een unieke nacht door in een gigantische iglo.Skijöring: Probeer deze unieke sport die paardrijden en skiën combineert.The Stash en Lil' Stash: Snowparks die plezier bieden voor snowboarders van alle leeftijden.Zomeractiviteiten rondom Résidence Capella:Mountainbiken: Avoriaz staat bekend om zijn Bike Park met talrijke downhill-routes voor alle niveaus, bereikbaar met stoeltjesliften.Wandelen en trailrunning: Verken schilderachtige paden te midden van alpenweiden, bossen en bergtoppen, met verschillende moeilijkheidsgraden.Aquariaz: Een uniek tropisch themapark in het hart van Avoriaz met zwembaden, glijbanen en een lazy river.Meer van Montriond: Een prachtig meer in de buurt dat zwemmen, kanoën, kajakken en stand-up paddleboarding biedt.Wandel- en natuurexcursies: Ontdek watervallen zoals de Brochaux en verken de prachtige natuurlijke omgeving.Acro'Parc: Een klimpark dat avontuur in de bomen biedt.Minigolf en speelplaatsen: Geniet van gezinsvriendelijke activiteiten in het resort.Multi Pass: Krijg toegang tot een breed scala aan activiteiten en faciliteiten in het Portes du Soleil-gebied met de Multi Pass.Avokart: Ervaar een spannende afdaling op een speciaal ontworpen go-kart.Klimmen en Via Ferrata: Daag jezelf uit op rotswanden met adembenemende uitzichten.Paardrijden en ponyrijden: Geniet van paardensportactiviteiten in de bergen.Of je nu de besneeuwde diepten van de winter of de zonnige hoogten van de zomer bezoekt, Résidence Capella in Avoriaz biedt een fantastische uitvalsbasis om de diverse en opwindende activiteiten van de Franse Alpen te ervaren.
In de buurt van Residence Capella 2p4p Mountain View
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Residence Capella 2p4p Mountain View in Morzine. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 100,00 |
Toeristenbelasting | € 2,60 per persoon per dag |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
voor een midweek
- 4
- 1
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag