Indeling Maison à Le Tour du Parc
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 4 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. Maison à Le Tour du Parc heeft een TV en een verwarming. Verder is er een tuin en een set tuinmeubelen.
Het vakantiehuis heeft een koelkast, een wasdroger en een wasmachine.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Maison à Le Tour du Parc ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Op het betoverende schiereiland Rhuys, waar de zeebries fluistert van geschiedenis en natuur, biedt dit heerlijke huis in Tour-du-Parc een serene oase voor maximaal vier gasten. Gelegen in het hart van het dorp, combineert de accommodatie modern comfort met de charme van het leven aan de kust. Stelt u zich voor: wakker worden met het geluid van vogelgezang en een rustige tuin instappen, perfect om buiten te eten of te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. Met winkels op slechts een steenworp afstand en het strand op slechts een kilometer van uw deur, gaan gemak en ontspanning hier naadloos samen. Het huis beschikt over een lichte en ruime woonkamer die via een grote erker toegang biedt tot de omheinde tuin, waardoor de buitenlucht naar binnen wordt gehaald. Een volledig uitgeruste keuken, compleet met een koelkast, oven, magnetron, vaatwasser en meer, zorgt ervoor dat u gemakkelijk maaltijden kunt bereiden. Deel gelach en verhalen aan de eettafel of geniet van zonnige lunches in de tuin. De twee knusse slaapkamers – één met een tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden – bieden een rustgevende plek om u terug te trekken, terwijl de moderne badkamer en het aparte toilet bijdragen aan het comfort. Een wasruimte en een privéparkeerplaats voor twee auto's completeren de praktische voorzieningen. \n\nAchter de woning lonkt het schiereiland Rhuys met zijn schatten. Het kustpad GR34, direct toegankelijk vanuit het huis, is een droom voor wandelaars, terwijl het strand van Rouvran u de mogelijkheid biedt om te zwemmen, te paddleboarden en zelfs jeu de boules te spelen met uitzicht op zee. Verken het nabijgelegen Ostréapolis museum, proef lokale oesters of breng een bezoek aan het middeleeuwse kasteel van Suscinio, op slechts 8 km afstand. Voor familieplezier beloven pretpark Celt'Aventures en het Popcorn Labyrinth onvergetelijke momenten. \n\nOf u nu op zoek bent naar avontuur, ontspanning of een voorproefje van de rijke cultuur van Bretagne, dit charmante huis in Tour-du-Parc is uw toegangspoort tot dit alles. Laat de schoonheid en geschiedenis van de Golf van Morbihan uw volgende vakantie inspireren.
In de buurt van Maison à Le Tour du Parc
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Maison à Le Tour du Parc in Le Tour-du-Parc. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Parkeren | Included |
| Televisie | Included |
| Verwarming | Included |
| Wasmachine | Included |
| Wifi | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
- 4
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag