









Indeling Résidence Les Jardins d'Eve - Solenzara // Type F2 - 2 Erw und 2 Kinder bis 12 J
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 2 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. Résidence Les Jardins d'Eve - Solenzara // Type F2 - 2 Erw und 2 Kinder bis 12 J heeft een TV. Verder is er een airco, een terras, een set tuinmeubelen en een zwembad. De badkamer is uitgerust met een douche en een toilet.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koel- en vriescombinatie en een wasmachine.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Résidence Les Jardins d'Eve - Solenzara // Type F2 - 2 Erw und 2 Kinder bis 12 J ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Slechts 150 meter van de zee! De rijtjeshuizen van verschillende grootte hebben elk een eigen buitenzwembad met een klein zwembadterras waar u ongestoord kunt ontspannen. De huizen maken indruk met hun moderne en sfeervolle inrichting en goede voorzieningen. Hier zult u zich op uw gemak voelen.
De accommodaties zijn omgeven door de typische vegetatie van Corsica en liggen net onder de kustweg naar Porto Vecchio. Natuurliefhebbers zullen zich hier thuis voelen. Het Bavella-massief, een van de meest spectaculaire bergketens op het eiland, is niet ver weg. Na een wandeling nodigt de baai van Canella met zijn prachtige zandstrand u uit in de late namiddag.
Activiteiten in de buurt: Ontdek de schoonheid van het eiland door te wandelen over de bewegwijzerde GR20, die op slechts 5 kilometer van uw vakantiehuis loopt. Een uitstapje naar de rivier de Bavella, slechts 9 kilometer verderop, is ook de moeite waard.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Niet roken accommodatie. niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. De foto's tonen voorbeelden van huizen en appartementen Auto aanbevolen. Alleen kleine honden toegestaan (tot schouderhoogte 25 cm). Bewoning met 2 volwassenen + 2 kinderen tot 12 jaar.
Indeling
- Zwembad (privé, buiten)
- Kookplaat
- Inductie
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- 2-pers. slaapbank
- TV
- 2-pers. bed
- 160 x 190 cm
- Douche
- Toilet
In de buurt van Résidence Les Jardins d'Eve - Solenzara // Type F2 - 2 Erw und 2 Kinder bis 12 J
Vlakbij Résidence Les Jardins d'Eve - Solenzara // Type F2 - 2 Erw und 2 Kinder bis 12 J op zo’n 8 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 150 meter van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Résidence Les Jardins d'Eve - Solenzara // Type F2 - 2 Erw und 2 Kinder bis 12 J in Sari-Solenzara kunt u naar het strand of het water.
- Strand (900 m)
- Water (150 m)
- Restaurant (8 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Résidence Les Jardins d'Eve - Solenzara // Type F2 - 2 Erw und 2 Kinder bis 12 J in Sari-Solenzara. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borgsom | € 400 |
Huisdieren | Maximaal 1; € 10 per nacht ((please reserve)Dogs as pets) |
Optioneel | |
---|---|
Kinderbed | Gratis (op aanvraag) |
Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
Wifi | € 0,15 per nacht |
Inclusief | |
---|---|
Airconditioning | |
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Elektriciteit | |
Gas/Olie | |
Keukenlinnen | |
Toeristenbelasting | |
Water | |
handdoeken |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op39 beoordelingen
- 2
- 1
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag