Indeling Ferienhaus (REE100)
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 4 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. Ferienhaus (REE100) heeft een DVD-speler, een open haard en een TV. Verder is er een airco en een terras. De auto parkeert u op een parking.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een wasdroger, een wasmachine en een vriezer.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Ferienhaus (REE100) ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
"Les Mailloches", huis 3-kamers 69 m2. Gerenoveerd in 2019, mooi ingericht: woon-/eetkamer met open haard, eettafel, TV en DVD. Uitgang naar het terras. 1 kamer met 1 2-pers bed (160 cm, lengte 200 cm). Uitgang naar het terras. 1 kamer met 2 bedden (90 cm, lengte 190 cm). Uitgang naar het terras. Open keuken (1 kookplaat, oven, afwasmachine, 3 kookpitten (vlammen), magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Uitgang naar het terras. Badkamer, aparte WC. Elektrische verwarming, air-conditioning. Groot terras. Ter beschikking: wasmachine, droger, strijkijzer. Internet (Internet (WiFi), gratis). Rookmelders. Aanbod door een particulier volgens art. 155, IV van CGI.
Eengezinswoning op het wijngoed "Les Mailloches", omgeven door wijngaarden. 500 m van het centrum van Restigné, 5 km van het centrum van Bourgueil, buiten de plaats, 43 km van het centrum van Tours. Voor alleengebruik: terrein 440 m2 met gazon en bomen. Tuinmeubelen, parkeerplaats bij het huis. Levensmiddelenwinkel 500 m, supermarkt 5.5 km, bushalte 800 m, overdekt zwembad 13 km. Attracties in de buurt: Cave de Vins DEMONT (Vinery) 50 m, Fleuve 4 km, Chinon 21 km, Abbaye de Fontevraud 22 km, Saumur-Azay le Rideau 30 km. Bekende meren kunnen gemakkelijk worden bereikt: Plan d'Eau des Ténières 6 km. Lokale verkoop van streekproducten.
In de buurt van Ferienhaus (REE100)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Ferienhaus (REE100) in Restigné. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borg | € 300 |
| Elektriciteit | € 0,19 naar verbruik per kWh |
| Verwarming | € 0,19 naar verbruik per kWh |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badlinnen (eerste set) | € 6 per persoon |
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | € 65 |
| Inclusief | |
|---|---|
| Babybed (tot 2 jaar) / Kinderstoel | |
| Bedden opgemaakt bij aankomst | |
| Bedlinnen (eerste set) | |
| Hout | |
| Internet (Wi-Fi) | |
| Parkeerplaats | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
per week
Gebaseerd op 7 beoordelingen
- 4
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag