Indeling les Terrasses de Capbreton
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 5 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. les Terrasses de Capbreton heeft een TV. Verder is er een terras. De auto parkeert u op een parking (overdekt). De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een wasmachine.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van les Terrasses de Capbreton ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Appartement 3-kamers 63 m2 op de 1e verdieping. Comfortabel en mooi ingericht: woon-/eetkamer met TV (Flatscreen TV). Uitgang naar het terras. 1 kamer 12 m2 met 1 2-pers bed (140 cm, lengte 190 cm). Uitgang naar het terras. 1 kamer 12 m2 met 1 bed (90 cm, lengte 190 cm), 1 x 2 stapelbedden (90 cm, lengte 190 cm). Open keuken (oven, afwasmachine, 3 inductiekookplaten, magnetron, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Gas-verwarming. Terras 12 m2, overdekt, op het zuiden gelegen, klein terras 6 m2, overdekt, op het zuiden gelegen. Terrasmeubelen. Ter beschikking: wasmachine, kinderbed. Internet (Internet (WiFi), extra). Parkeerplaats nr. 23 (overdekt, 1 Auto). Geschikt voor families. Niet rokers woning. Rookmelders. 40065000016OM
Capbreton 1 km van Hossegor: Residentie "les Terrasses de Capbreton", bouwjaar 2017. In de plaats, 1 km van het centrum van capbreton et Hossegor, 1 km van zee, 2 km van het meer. In het complex: bergruimte voor fietsen. Levensmiddelenwinkel 300 m, supermarkt 1 km, restaurant 500 m, bar, café 300 m, bushalte 170 m, zandstrand 1 km. Jachthaven 300 m, golfterrein (18 holes) 1 km. Geschikt voor families. Groepen jongeren uitsluitend op aanvraag. Vergelijkbare accommodaties kunnen worden geboekt.
In de buurt van les Terrasses de Capbreton
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van les Terrasses de Capbreton in Capbreton. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borg | € 500 |
| Optioneel | |
|---|---|
| Babybed (tot 2 jaar) | € 3,50 per stuk per dag |
| Badlinnen (eerste set) | € 6 per persoon |
| Bedlinnen (eerste set) | € 17 per persoon |
| Booster seat (for children) | € 3 per stuk per dag |
| Internet (Wi-Fi) | € 5,60 per stuk per dag |
| Kinderstoel | € 3 per stuk per dag |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Parkeerplaats | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
Gebaseerd op 15 beoordelingen
- 5
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag