Indeling Le Domaine de la Corniche-Appartement 2 pièces 4 personnes
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 4 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. Le Domaine de la Corniche-Appartement 2 pièces 4 personnes heeft een TV. Verder is er een terras en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een bad met douche, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een kookplaat en een magnetron.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Le Domaine de la Corniche-Appartement 2 pièces 4 personnes ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit appartement ligt in Auberville, tussen Cabourg en Deauville, en biedt een uitgebalanceerd verblijf dat de rust van het platteland combineert met toegang tot de kust. Op slechts een klein eindje rijden van de stranden van Houlgate en dicht bij de kliffen van Vaches Noires, combineert de omgeving natuurlijke landschappen met de nabijheid van de levendige kuststadjes van de Côte Fleurie. De omgeving voelt ontspannen en toch verbonden.
Het appartement biedt plaats aan maximaal vier gasten en beschikt over een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een woonkamer met een slaapbank, eethoek en televisie. De indeling is compact maar praktisch, waardoor een comfortabel verblijf met meerdere gasten mogelijk is. De kitchenette is voorzien van een kleine koelkast, keramische kookplaat, magnetron, koffiezetapparaat en waterkoker, terwijl de badkamer een bad of douche met toilet biedt. Een balkon of terras breidt de leefruimte uit naar buiten.
Gasten kunnen ontspannen bij het overdekte en verwarmde zwembad, dat afhankelijk van de weersomstandigheden van april tot oktober beschikbaar is. Tot de overige faciliteiten behoren een fitnessruimte, een jeu-de-boulesbaan, een multisportveld en een wasservice. Er is gratis wifi beschikbaar bij de receptie en in de accommodatie (lage snelheid), en er is gratis parkeergelegenheid buiten.
De omgeving biedt wandelingen langs de kustkliffen, fietstochten door nabijgelegen moerasgebieden en toegang tot wateractiviteiten langs de kust. Nabijgelegen bestemmingen zoals Deauville, Cabourg en Honfleur bieden een rijke mix van cultuur en ervaringen aan zee.
Bijzonderheden
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Indeling
- Oplaadpaal voor elektrische auto’s
- Kookplaat
- 2 kookplaten
- Keramisch
- Waterkoker
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Koelkast
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Eettafel
- 2-pers. bed
- 160 x 190 cm
- Bad met douche
- Wastafel
- Toilet
- Internettoegang
- Terras
- Parking
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmd)
In de buurt van Le Domaine de la Corniche-Appartement 2 pièces 4 personnes
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Le Domaine de la Corniche-Appartement 2 pièces 4 personnes in Parentis-en-Born. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 300 terug 14 dagen na vertrek |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 12 per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Wasmachine | € 8 per was |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 4
- 1
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag