Indeling Le Village des Aloès 2 PIÈCES 4 pers OTA
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 4 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over twee eenpersoonsbedden en een tweepersoons slaapbank. Le Village des Aloès 2 PIÈCES 4 pers OTA heeft een TV. Verder is er een tafeltennistafel, een tennisbaan, een set tuinmeubelen en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos).
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Le Village des Aloès 2 PIÈCES 4 pers OTA ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Gelegen langs de zonovergoten hellingen van Cerbère biedt dit uitnodigende appartement van 30–34 m² een ontspannen middellandse zee waar zee, heuvels en zon prachtig samenkomen. Genesteld in een vredig, voetgangerswoning biedt het een rustige en schilderachtige basis op slechts enkele momenten van de kustlijn.
Het appartement is ontworpen voor maximaal 4 gasten en beschikt over een gezellige woonkamer voor twee personen—perfect om na een dag buiten te ontspannen. Een aparte slaapkamer biedt flexibele slaapplaatsen met eenpersoonsbedden of stapelbedden, waardoor het ideaal is voor gezinnen of vrienden. Sommige appartementen zijn ingericht in duplexstijl, wat een extra gevoel van ruimte en karakter aan je verblijf geeft. De woning is verspreid over charmante, rijtjesgebouwen die natuurlijk opgaan in de heuvel, waardoor er een rustige en autovrije omgeving ontstaat zodra je bent aangekomen. Het is de perfecte omgeving om te vertragen en te genieten van het ritme van het leven aan de kust.
Vanaf hier kunt u het kristalheldere water van het Banyuls-Cerbère Mariene Reservaat verkennen, een paradijs voor duiken en snorkelen, of op schilderachtige kustwandelingen en fietspaden gaan. Het nabijgelegen stadje Banyuls-sur-Mer en de Spaanse grens bieden nog meer te ontdekken.
Een eenvoudige maar charmante zeebasis, ideaal om te genieten van de schoonheid en authenticiteit van de Middellandse Zeekust.
Opmerking: Wi-Fi en bedden die bij aankomst zijn opgemaakt zijn beschikbaar als betaalde diensten. Deze diensten zijn niet inbegrepen in de boekingsprijs en moeten ter plaatse worden betaald tijdens het verblijf.
Indeling
- Tennisbaan
- Tafeltennistafel
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Magnetron
- Afwasmachine
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Zwembad (buiten, geopend van Jun t/m Okt)
In de buurt van Le Village des Aloès 2 PIÈCES 4 pers OTA
- Luchthaven (55 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Le Village des Aloès 2 PIÈCES 4 pers OTA in Cerbère. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 300 |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 10 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | (per set) € 9 per person |
| Kinderbed | € 15 per verblijf |
| Kinderstoel | € 15 per verblijf |
| Linnengoed | Bedden opgemaakt bij aankomst € 50 |
| Parkeren | € 7 per nacht |
| Sauna | (per hour) € 10 per person |
| Wifi | € 6 per nacht |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 4
- 1
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag