Indeling Le Village des Aloès 2 PIÈCES 4 pers. Vue Mer OTA
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 4 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over twee eenpersoonsbedden en een tweepersoons slaapbank. Le Village des Aloès 2 PIÈCES 4 pers. Vue Mer OTA heeft een TV. Verder is er een tafeltennistafel, een tennisbaan, een set tuinmeubelen en een zwembad. De badkamer is uitgerust met een douche, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos).
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Le Village des Aloès 2 PIÈCES 4 pers. Vue Mer OTA ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Gelegen langs de dramatische kliffen van Cerbère biedt dit appartement met zeezicht een werkelijk meeslepende mediterrane ontsnapping waar bergen en zee ontmoeten. Gelegen in een voetgangerswoning die aan de overkant van de prachtige Vermilion Coast is gespannen, is de omgeving zowel schilderachtig als rustig—slechts 1 km van charmante kiezelstranden en op korte rit van het dorpscentrum. Ontworpen voor maximaal 4 gasten, combineert dit appartement van 30–34 m² comfort met adembenemende uitzichten. De woonkamer biedt een gezellige ruimte voor twee personen, perfect om te ontspannen na een dag aan zee, terwijl een aparte slaapkamer heeft tweepersoonsbedden of stapelbedden, ideaal voor gezinnen of vrienden. Grote openingen nodigen natuurlijk licht uit en bieden ononderbroken zeezichten, wat zorgt voor een rustgevende kustsfeer door het hele gebouw.
Verspreid over kleine gebouwen van twee verdiepingen biedt de woning een authentieke heuvelachtige omgeving (met meerdere trappen), wat de charme en panoramische perspectieven versterkt. De toegang tot de auto is gereserveerd voor het uitladen, zodat er een vredige, verkeersvrije omgeving ontstaat zodra je is gesetteld.
De locatie is perfect voor zowel ontspanning als avontuur. Verken de beschermde wateren van het Banyuls-Cerbère Mariene Reservaat, ideaal voor duiken en snorkelen, of geniet van watersporten, vissen, wandelen en mountainbiken langs de kust. Ontdek in de buurt de levendige charme van Banyuls-sur-Mer, of ga richting de Spaanse grens, slechts 10 km verderop.
Een unieke mix van zeezicht, zonneschijn en Catalaans karakter, dit appartement is jouw toegangspoort tot de schoonheid van de Zuid-Franse Middellandse Zeekust.
Opmerking: Wi-Fi en bedden die bij aankomst zijn opgemaakt zijn beschikbaar als betaalde diensten. Deze diensten zijn niet inbegrepen in de boekingsprijs en moeten ter plaatse worden betaald tijdens het verblijf.
Indeling
- Tennisbaan
- Tafeltennistafel
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Magnetron
- Afwasmachine
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Parkeerplaats
- Tuinmeubilair
- Zwembad (buiten, geopend van Jun t/m Okt)
In de buurt van Le Village des Aloès 2 PIÈCES 4 pers. Vue Mer OTA
- Luchthaven (55 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Le Village des Aloès 2 PIÈCES 4 pers. Vue Mer OTA in Cerbère. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 300 |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 10 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | (per set) € 9 per person |
| Kinderbed | € 15 per verblijf |
| Kinderstoel | € 15 per verblijf |
| Linnengoed | Bedden opgemaakt bij aankomst € 50 |
| Parkeren | € 7 per nacht |
| Sauna | (per hour) € 10 per person |
| Wifi | € 6 per nacht |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 4
- 1
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag