Indeling Angenehmes Ferienhaus für 5 Personen
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 4 personen, heeft drie slaapkamers en een badkamer. Angenehmes Ferienhaus für 5 Personen heeft een DVD-speler, een open haard en een TV (internationale zenders). Verder is er een airco, een barbecue, een terras, een tuin (omheind) en een zwembad (privé). De auto parkeert u op een parking (overdekt). De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (ADSL, ISDN, draadloos), een wasmachine en een vriezer.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Angenehmes Ferienhaus für 5 Personen ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Halfvrijstaand huis met karakter, 110 m², 3* geklasseerd, met tuin van 250 m², 5 slaapplaatsen, gelegen in een zeer rustig gehucht in de buurt van Minerve. Prachtig gedecoreerd interieur voor dit huis uit de 14e eeuw, dat zijn oude gewelven heeft behouden. Mooie decoratieve open haarden.
Deze vakantiebestemming is een uitstekend compromis voor wie attracties aan zee wil combineren met culturele ontdekkingen. De levendige stranden van de badplaatsen Gruissan en Narbonne plage strekken zich uit langs de kust op minder dan 30 km afstand. En binnen een straal van 50 km zijn er tal van excursies om uit te kiezen: het Romeinse Narbonne, de Katharen kastelen van de Corbières, het middeleeuwse dorp Minerve en de stad Carcassonne (UNESCO werelderfgoed), maar ook natuurgebieden zoals het Canal du Midi, het Lac de Jouarres, de meren van Bages (populair bij trekvogels) en het regionale park La Clape (bekend om zijn schilderachtige wandelpaden).
De tuin aan de voorkant van het huis heeft een privézwembad met alarm. Het half-ondergrondse zwembad van 5m x 3m wordt omringd door een solarium met ligstoelen en tuinmeubilair. Om veiligheidsredenen is de barbecue vervangen door een plancha.
Op de begane grond hebben alle kamers hun originele 4-zijdige gewelven behouden, waaronder de zitkamer, eetkamer en volledig uitgeruste keuken.
Eerste verdieping: 1 tweepersoonskamer met airconditioning grenzend aan een slaapkamer met 1 bed van 80 cm, ideaal voor 1 kind, en 1 slaapkamer met 2 bedden van 90 cm met airconditioning, 1 aparte doucheruimte en apart toilet.
Panoramisch uitzicht op de heuvels van de Minervois vanuit de tuin.
De eigenaars spreken ook Spaans. Huisdieren zijn helaas niet toegestaan. Sleutelkluis.
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: geen
- type gebouw: helft van dubbel woonhuis
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 1
- perceeloppervlakte: 250 m²
- bouwjaar: 1490
- laatste uitgebreide renovatie: 2010
- geen jeugdgroepen
- aantal slaapkamers: 3
- aantal badkamers: 1
Top eigenschappen
- wifi
- airconditioning: deels
- verwarming: overal
- terras
- tuin: voor alleengebruik
- geheel afgesloten (met muur, hek of heg)
- Buitenzwembad
- ㄴ voor alleengebruik
- privéparkeerplaatsen in totaal: 1
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: 1
Slapen
slaapkamer 15
- 2x eenpersoonsbed
slaapkamer 23
- eenpersoonsbed
slaapkamer 7
- tweepersoonsbed (van 1,31 m tot 1,50 m breed)
slaapmogelijkheden in de vakantieaccommodatie
- kinder-/babybed
Badkamer
badkamer 7
- douche
- wastafel
- toilet
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: koffiezetapparaat
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, koelkast
- kookplaat: kookplaat
- oven
- broodrooster
- magnetron
- waterkoker
- vaatwasser
- aantal eettafels: 2
- maximaal aantal zitplaatsen: 6
- open haard
Entertainment
- televisie: tv
- dvd-speler
- muziekinstallatie
Voor kinderen
- kinderstoel
Huishouden
- wasmachine: voor alleengebruik in het object
- strijkijzer
- stofzuiger
Buitenbereik
- barbecue: barbecue
Omgeving
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 2,0 km
- levensmiddelenzaak: 2,0 km
- uitgaansgelegenheid: 8,0 km
- restaurant: 2,0 km
- station: 30,0 km
- vliegveld: 45,0 km
- strand: 12,0 km
- zandstrand: 42,0 km
- zee: 42,0 km
- meer: 12,0 km
- watersport: 25,0 km
- visstek: 6,0 km
- golfplaats: 41,0 km
- wandelpad: 1,0 km
- mogelijkheid om paard te rijden: 14,0 km
type gebouw: helft van dubbel woonhuis. perceeloppervlakte: 250m². bouwjaar: 1490. geen jeugdgroepen.
In de buurt van Angenehmes Ferienhaus für 5 Personen
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Angenehmes Ferienhaus für 5 Personen in La Caunette. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Airconditioning | € 0,25 naar verbruik per kWh (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Borg | € 400 (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | € 50 (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Toeristenbelasting | € 1,11 per persoon (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | € 15 per persoon (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Babybed (tot 2 jaar) | |
| Energiekosten | |
| Registratiebelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
per week
- 4
- 3
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag