Indeling Les Villas de Fontenelles
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 6 personen, heeft drie slaapkamers en een badkamer. Les Villas de Fontenelles heeft een televisie. Verder is er een zwembad. De auto parkeert u op een parking.
Het vakantiehuis heeft internet en een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Les Villas de Fontenelles ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Het Domaine des Fontenelles ligt aan de rand van een schitterende 18-holes golfbaan. In deze residentie met elegante architectuur staan de appartementen voor comfort en levenskwaliteit. U heeft toegang tot het zwembad en profiteert van voordelige tarieven op de Golf de Fontenelles. Voor een 100% sportieve vakantie vindt u direct naast de residentie tennisbanen, een manege en talrijke fietspaden. De Residence ligt op 9 km van het strand en op 8 km van de vissershaven. Er is een restaurant en een pub op het terrein. Onze dierenvrienden zijn niet toegestaan in deze residentie.
De villa's combineren kwaliteit en comfort en bieden plaats aan zes tot acht personen; ze bieden gemakkelijke toegang tot de golfbaan, met kortingen voor klanten van Madame Vacances. Ze hebben allemaal een volledig uitgeruste keuken met een grote woonkamer en een verwarmd buitenzwembad (grotendeels) met zwembadoverkapping en niet te vergeten een grote privétuin en tuinmeubelen. WIFI alleen bij receptie.
Villa van 100m² Deze topvilla bestaat uit 1 woonkamer, 1 ingerichte keukenhoek met kookplaten, koelkast/vriezer, elektrische oven, afzuigkap en vaatwasser. Het is perfect ingericht en biedt 3 slaapkamers met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden, 1 badkamer, 1 douche, 2 aparte toiletten en een privé buitenzwembad met een binnenplaats, een terras, een individuele tuin en een garage. aangrenzend. Televisie wordt ook aangeboden in deze villa.
Let op: de foto's zijn alleen ter informatieve doeleinden.
Zomerbezoekers profiteren van het warme en zonnige klimaat van de Vendée op de grote zandstranden, of koelen af met een duik in de zee. Vissen en golfen zijn ideale activiteiten om te genieten van de omliggende natuurlijke landschappen. Voor volledige ontspanning zullen thalassotherapie en haar zuiverende behandelingen u vullen met zuiver water dat rijk is aan mineralen uit de regio.
De natuur is alomtegenwoordig rond Saint-Gilles-Croix-de-Vie en er zijn veel activiteiten. De manege van Aumarière biedt paardrijtochten aan, nadat u uw eigen paard heeft voorbereid; het Parc des Animaux de la Ferme, op 50 minuten afstand, zal kinderen aanspreken die verliefd zijn op het landelijke leven. Het zoutcircuit en het nabijgelegen nautisch centrum zijn ook een omweg waard; het toeristencomplex heeft ook tafeltennistafels en een jeu-de-boulesbaan.
In de buurt van Les Villas de Fontenelles
Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u tennissen en nabij uw vakantiewoning kunt u golfen.
- Golfbaan (20 m)
- Tennisbaan (9 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Les Villas de Fontenelles in L'Aiguillon-sur-Vie. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borg | € 1.000,00 |
| Toeristenbelasting | € 2,30 per persoon per dag |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoek | € 7,00 per persoon |
| Badmat | € 5,00 per persoon |
| Bedlinnen en handdoeken | € 15,00 per persoon |
| Bedlinnenpakket | € 10,00 per persoon |
| Eindschoonmaak | € 170,00 |
| Handdoek | € 5,00 per persoon |
| Huisdier | € 35,00 per week |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
voor een weekend
- 6
- 3
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag