Indeling Mobil-home 6 pax
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft een badkamer, drie slaapkamers en beschikt over vier eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed. Mobil-home 6 pax heeft een kachel, een TV en een verwarming. Verder is er een bar, een barbecue, een biljart, een fitnesstoestel, een jacuzzi, een jeu de boules baan, een sauna, een tafeltennistafel, een tafelvoetbal, een tennisbaan, een terras, een tuin en een set tuinmeubelen en zijn er vier zwembaden. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche, een stoomdouche en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron en een oven.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Mobil-home 6 pax ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Neem het hele gezin mee voor een onvergetelijk verblijf in deze ruime stacaravan, geschikt voor maximaal zes personen. De stacaravan beschikt over een gezellige eet- en woonkamer met tv, eettafel en comfortabele zitgelegenheid. Dankzij de centrale verwarming en drie slaapkamers – een met een tweepersoonsbed en twee met twee eenpersoonsbedden – is comfort het hele jaar door gegarandeerd.
De goed uitgeruste keuken maakt het bereiden van groepsmaaltijden een plezier, met een koelkast, magnetron, oven, grillplaat, koffiezetapparaat en waterkoker, evenals al het benodigde servies en bestek. Voor extra gemak tijdens langere verblijven is er ook een wasmachine aanwezig. De badkamer is voorzien van een douche en wastafel, aangevuld met een handig apart toilet. Hoewel er gratis wifi beschikbaar is in de gemeenschappelijke ruimtes van de camping, is er in de stacaravan zelf betaalde wifi beschikbaar voor privégebruik.
De bungalow is perfect gelegen voor een gemakkelijke reis en beschikt over een eigen, gemeubileerd terras en gratis parkeergelegenheid op de camping. Let op: het opladen van accu's van elektrische of hybride auto's is ten strengste verboden op de camping. Tijdens het seizoen kunt u genieten van de gedeelde zwembaden van het park onder de warme Franse zon.
Let op: Er zijn extra kosten verbonden aan toegangskaarten voor het zwembad, optionele schoonmaak (€ 200) of vooraf gereserveerde bedlinnen (€ 20 per persoon) en handdoeken (€ 15 per persoon). Gasten zijn zelf verantwoordelijk voor de schoonmaak van de accommodatie en het meenemen van eigen bedlinnen, tenzij dit vooraf is geregeld. Huurkosten zijn van toepassing voor bedlinnen, handdoeken en babybedjes; optionele schoonmaak kost € 180 en er is ontbijt beschikbaar op de camping. Toegangskaarten voor het zwembad en activiteiten zijn tegen een extra vergoeding verkrijgbaar, met 20% korting indien minimaal 48 uur van tevoren besteld (kinderen onder de 4 jaar gratis).
Bijzonderheden
Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto! Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend Tussen 19:00 en 10:00 mag geen gebruik worden gemaakt van het zwembad Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Indeling
- Recreatieruimte
- TV
- Kachel
- Bar
- Bubbelbad (gedeeld met andere gasten, buiten)
- Stoomdouche
- Sauna (gedeeld met andere gasten)
- Verwarming
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Ligbedden
- BBQ
- Ligstoelen
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd)
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmd, binnen)
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd)
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmd, binnen)
- Tennisbaan
- Jeu de boules baan
- Glijbaan (gedeeld met andere gasten)
- Tafeltennistafel
- Tafelvoetbal
- Airhockey
- Biljart
- Fitnesstoestellen (gedeeld met andere gasten)
- Open keuken
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Koelkast
- Woon/eetkamer
- Eettafel
- Zithoek
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
In de buurt van Mobil-home 6 pax
Daarnaast is er een supermarkt op 1 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Mobil-home 6 pax in Saint-Jean-de-Monts kunt u naar het strand.
- Strand (1,5 km)
- Supermarkt (1 km)
- Golfbaan (5,3 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Mobil-home 6 pax in Saint-Jean-de-Monts. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Zelf meenemen |
| Bedlinnen | Zelf meenemen |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Keukenlinnen | € 10 per Stay |
| Kinderbed | € 15 per verblijf |
| Linnengoed | Bedden opgemaakt bij aankomst € 15 per persoon |
| Ontbijt | Mogelijk (ter plaatse te regelen) |
| Schoonmaak | Tussentijdse schoonmaak € 90 per keer |
| Inclusief | |
|---|---|
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 33 beoordelingen
- 6
- 3
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag