Indeling Les Demeures du Ventoux Maison 3 pièces 6 personnes
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden, een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. Les Demeures du Ventoux Maison 3 pièces 6 personnes heeft een TV. Verder is er een balkon of terras en een zwembad. De badkamer is uitgerust met een bad of douche, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft twee koelkasten.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Les Demeures du Ventoux Maison 3 pièces 6 personnes ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Gelegen te midden van wijngaarden in de vredige omgeving van Aubignan, biedt dit huis van 45 m² in Vacancéole Les Demeures du Ventoux* een ontspannen uitvalsbasis voor maximaal zes gasten. Met uitzicht op de Mont Ventoux en de ruige Dentelles de Montmirail, ademt de omgeving een typisch Provençaalse sfeer: zonnig, open en moeiteloos rustig.
Binnen is het huis ontworpen voor comfortabel wonen. De woonkamer is voorzien van een comfortabele slaapbank en tv, een uitnodigende plek om samen te komen na een dag in de buitenlucht. De kitchenette is goed uitgerust met een kookplaat, koelkast, magnetron, vaatwasser en filterkoffiezetapparaat, waardoor maaltijden eenvoudig en ontspannen verlopen. Twee slaapkamers bieden een rustgevende balans: een met een tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden, ideaal voor gezinnen of vrienden die samen reizen. De badkamer is voorzien van een douche of een bad met geïntegreerd toilet, wat praktisch en comfortabel is. Stap naar buiten op uw privéterras en geniet van het rustige ritme van het platteland met een kop koffie in de ochtend, een uitgebreide lunch of een stille avond onder de Provençaalse sterrenhemel.
Buiten uw voordeur nodigt de regio uit tot verkenning. Fiets of wandel rond de Mont Ventoux, dwaal door pittoreske dorpjes zoals Gordes en Roussillon, of bezoek nabijgelegen steden zoals Avignon en L'Isle-sur-la-Sorgue. Terug bij de accommodatie kunt u genieten van twee buitenzwembaden, recreatieruimtes en open groene zones, waardoor ontspanning, natuur en de charme van Zuid-Frankrijk samenkomen in één verblijf.
Bijzonderheden
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Indeling
- Internettoegang
- Parkeerplaats
- Balkon of terras
- Zwembad (buiten, verwarmd)
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Zithoek
- Eettafel
- Kookplaat
- Koffiezetapparaat
- Filtermaling
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Koelkast
- 2-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Bad of douche
- Wastafel
- Toilet
In de buurt van Les Demeures du Ventoux Maison 3 pièces 6 personnes
- Luchthaven (40 km)
- Openbaar vervoer (35 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Les Demeures du Ventoux Maison 3 pièces 6 personnes in Aubignan. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 1; € 12 per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Wasmachine | € 8 per was |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 6
- 2
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag