Indeling 334968
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 8 personen heeft twee badkamers, vier slaapkamers en beschikt over een eenpersoons hoogslaper, een eenpersoonsbed en vier tweepersoonsbedden. 334968 heeft een CD-speler, twee DVD-spelers, twee kachels, een open haard, drie radio's, twee televisies en een verwarming. Verder is er een balkon en een zwembad en zijn er vijf terrassen, twee tuinen en zes sets tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met een bidet, drie douches, drie haardrogers, een ligbad en vier wastafels.
Het vakantiehuis heeft een koelkast, twee wasmachines en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 334968 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Een privé, origineel en authentiek stenen huis – een zeldzaamheid in de Provence – rustig en afgelegen gelegen in een Provençaalse tuin van 8000 m², zeer romantisch en gezellig, met veel karakter, originele houten balken, oude terracotta vloeren en modern comfort. Antiek, objecten en stoffen uit de Provence creëren een bijzondere, elegant rustieke sfeer.
Ons huis heeft echter zijn landelijke boerderijkarakter behouden, met een zekere patina!
Naast het prachtige landschap en de heerlijke geuren van lavendel, tijm en rozemarijn die rond het grote zwembad en over het hele terrein groeien, vindt u hier bovenal rust en stilte in een echt authentieke Provençaalse omgeving!
De toegangsweg en de buren liggen ver genoeg weg om u niet te storen, en de andere woningen zijn vergelijkbaar van grootte.
Ons huis is een landelijke boerderij met een zekere patina gebleven! Het huis is gelegen op een heuveltop op het zuiden, omgeven door wijngaarden, en biedt een panoramisch uitzicht over de uitgestrekte vlaktes. Het huis staat op een perceel van 8.000 m² met prachtige, volgroeide bomen, waaronder hoge, majestueuze cipressen, talloze olijfbomen, eiken, dennen en de vele amandelbomen waaraan het huis zijn naam dankt.
In uw vakantiehuis, "Les Amandiers", zullen stellen zich direct thuis voelen, maar ook gezinnen zullen het heerlijk vinden om hier samen te komen, speciale gelegenheden te vieren of te genieten van maaltijden in de gezellige eetkamer of op een van de terrassen, met uitzicht op het prachtige landschap of op het grote privézwembad (14 x 6 m). Het zwembad kan 's avonds sfeervol verlicht worden en u kunt ook een wandeling maken in de verlichte tuin.
Alle vier de slaapkamers en drie badkamers zijn voorzien van centrale verwarming op gas, evenals draagbare elektrische kachels – heerlijk comfort tijdens de tussenseizoenen!
Uiteraard is er ook een prachtige open haard met warmtevasthoudende inzethaard!
... In de woonkamer met open haard staat een grote flatscreen-tv met satellietontvangst en een prachtig geluidssysteem, met twee Duitse en twee Franse zenders.
Naast de ruime eetkamer met een plafond van 6 meter hoog, is er een grote woonkamer met open haard en vier comfortabele slaapkamers, waarvan één met een balkon, hoog plafond en mezzanine. Alle kamers hebben grote ramen met uitzicht op de prachtige tuin, het zwembad en de volgroeide bomen.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 334968
Vlakbij 334968 op zo’n 1 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van 334968 in Draguignan kunt u naar de haven.
- Luchthaven (95 km)
- Haven (25 km)
- Centrum (4 km)
- Restaurant (1 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 334968 in Draguignan. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
- 8
- 4
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag