Indeling 255030
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 5 personen heeft drie badkamers, twee slaapkamers en beschikt over een eenpersoonsbed en twee tweepersoonsbedden. 255030 heeft een kachel. Verder is er een terras en een zwembad en zijn er twee sets tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met drie douches, een haardroger en vier wastafels.
Het vakantiehuis heeft een koelkast, twee wasmachines en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 255030 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit romantische stenen huis, verscholen in een klein dennenbos, is stijlvol gerenoveerd en zeer comfortabel ingericht.
Het grote zwembad met twee zonneterrassen ligt op slechts een steenworp afstand. Hier verblijven vakantiegangers midden in de natuur en kunnen ze direct op pad voor wandelingen of fietstochten. Het panoramische uitzicht vanaf het terrein, met zijn twee stenen huizen, strekt zich uit van de Dentelles de Montmirail-bergen over de groene wijngaarden tot aan de Rhônevallei. Het middeleeuwse stadje Gigondas, een van de meest prestigieuze wijndorpen van Frankrijk, ligt op slechts 300 meter afstand. Daar vindt u diverse kleine restaurants en een unieke, charmante supermarkt voor uw dagelijkse boodschappen.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 255030
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 255030 in Gigondas. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 5
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag