Indeling Odalys Résidence La Licorne 3p 6/8
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 8 personen beschikt over een slaapkamer. Odalys Résidence La Licorne 3p 6/8 heeft een televisie. Verder is er een airco, een sauna, een terras, een tuin, een tuinmeubilair en een zwembad. De auto parkeert u op een parking.
Het vakantiehuis heeft internet en een koelkast.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderstoel en een babybad.
Keuken
In de keuken vindt u een kookplaat (keramisch), een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Linnengoed
In het vakantiehuis vindt u badtexttiel (te huur) en bedlinnen.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Odalys Résidence La Licorne 3p 6/8 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Gréoux-les-Bains, een charmant dorp in het hart van de Provence, is ideaal gelegen om de Verdon-kloof, de dorpen van het Regionaal Natuurpark Luberon en de lavendelvelden van Haute-Provence te ontdekken. Al sinds de oudheid bekend om de heilzame werking van zijn thermale wateren, ligt de residentie op slechts 800 meter van de troglodietenbaden.Services & voorzieningenWellness & Spa (16+): sauna en hammam op afspraak (tegen betaling)Verwarmd binnenzwembad met whirlpool (gesloten in januari)Fitnessruimte (gesloten in januari)Jeu-de-boulesbaan en tafeltennistafel in een bebost parkWasserette (tegen betaling)Beveiligde buitenparkeerplaatsGratis Wi-Fi toegangVergaderzaal (tegen betaling, prijs op aanvraag)Accommodatie
De residentie biedt appartementen met Provençaalse charme, die comfort en elegantie combineren. Ze bestaat uit drie gebouwen: Le Hameau, Le Village en La Licorne (liften in Le Hameau en Le Village). Elk appartement beschikt over een kitchenette.
Driekamer duplex appartement voor 6–8 personen (ca. 113 m²)Woonkamer: Slaapbank, met toegang tot het terrasSlaapkamer op de begane grond: 1 tweepersoonsbedKeuken: Volledig uitgerust met koel-vriescombinatie, keramische kookplaat, magnetron, oven en vaatwasserBadkamer: Haardroger inbegrepenApart toiletTerras: Met tuinmeubilairAirconditioningDuplex verdieping:2 aangrenzende slaapkamers: één met 1 tweepersoonsbed, de andere met 2 eenpersoonsbeddenOpen badkamer met douche en toiletLet op: Foto’s en beschrijvingen zijn uitsluitend ter informatie; het interieur kan afwijken.
Dankzij de gunstige ligging is de Licorne de Haute-Provence het ideale vertrekpunt om de natuurlijke schoonheid en het culturele erfgoed van de Provence te ontdekken. Gelegen nabij de spectaculaire Verdon-kloof biedt de regio adembenemende landschappen en talloze mogelijkheden voor buitenactiviteiten. Waterliefhebbers kunnen genieten van kanoën, waterfietsen, elektrische boten en paddleboards op de nabijgelegen meren en rivieren. Voor wie liever op het land actief is, is de omgeving perfect om te wandelen langs schilderachtige paden zoals het legendarische Imbut-pad, te fietsen door idyllische routes of te paardrijden in de natuur.Uw vakantieaccommodatie biedt ook gemakkelijke toegang tot culturele bezienswaardigheden. In Gréoux-les-Bains kunt u de kerk Notre Dame des Ormeaux, de kerk Notre Dame des Œufs, het Château des Templiers uit de 12e eeuw, de Poort van de Oude Klok uit de 13e eeuw en het Museum voor Volkskunst en Tradities – Maison de Pauline bezoeken.Buiten Gréoux-les-Bains vindt u het Prehistorisch Museum in Quinson, de prachtige meren van Esparron en Sainte-Croix en de charmante dorpen van de Luberon. Schilderachtige routes zoals de Lavendelroute, de Olijvenroute en de Route van de Bergdorpen beloven onvergetelijke uitzichten en authentieke Provençaalse charme.
In de buurt van Odalys Résidence La Licorne 3p 6/8
- Luchthaven (80 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Odalys Résidence La Licorne 3p 6/8 in Gréoux-les-Bains. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borg | € 300,00 |
| Milieutoeslag | € 0,20 per persoon per dag |
| Toeristenbelasting | € 2,20 per persoon per dag |
| Optioneel | |
|---|---|
| Babypakket (Babybed, kinderstoel en bad) | € 10,00 per dag |
| Huisdier | € 80,00 |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
per week
- 8
- 1
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag