Indeling Résidence Mercantour 505
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 6 personen, heeft twee badkamers en twee slaapkamers. Résidence Mercantour 505 heeft een TV en een verwarming.
Het vakantiehuis heeft een koelkast en een wasmachine.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Résidence Mercantour 505 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Hoog boven de levendige hellingen van Isola 2000 biedt dit moderne bergappartement een serene oase met een adembenemend uitzicht op de Zuidelijke Alpen. De accommodatie baadt het hele jaar door in de zon en is perfect gelegen om te genieten van de natuurlijke schoonheid en de ontspannen alpine levensstijl van de regio. Of u nu op zoek bent naar spannende wintersporten of rustige zomerwandelingen, deze residentie is uw toegangspoort tot avontuur in het hart van Nationaal Park Mercantour. Op slechts 90 minuten van de internationale luchthaven van Nice combineert het gemak met de charme van een verblijf op grote hoogte. Met een oppervlakte van 76 m² biedt het appartement comfortabel plaats aan maximaal zes gasten. Het beschikt over een ruime woonkamer met een slaapbank, een balkon op het zuiden met tuinmeubilair en een eethoek voor gezellige maaltijden. De Amerikaanse keuken is volledig uitgerust met moderne apparatuur, waaronder een keramische kookplaat, een conventionele oven, een magnetron/grill en een koelkast met vriesvak. De slaapgelegenheid bestaat uit een hoofdslaapkamer met een bed van 160x200 cm en een eigen badkamer met douche, een tweede slaapkamer met een stapelbed voor kinderen en een slaapbank, en een aparte badkamer met een wasmachine. WiFi is inbegrepen en gasten profiteren van een eigen overdekte garage en skiberging bij de ingang van de residentie. Afhankelijk van de sneeuwcondities is er ski-in/ski-out-toegang, zodat u moeiteloos van de pistes kunt genieten. Het resort Isola 2000 biedt het hele jaar door activiteiten, van skiën en snowboarden in de winter tot wandelen en mountainbiken in de zomer. Verken de ongerepte paden van Nationaal Park Mercantour of geniet van de mediterrane charme van de nabijgelegen Franse Rivièra. Met zijn unieke mix van alpine avontuur en nabijheid van de kust is deze accommodatie de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie. Of u nu een korte vakantie of een langer verblijf plant, dit appartement nodigt u uit om de magie van de Alpen onder de zon te ervaren.
In de buurt van Résidence Mercantour 505
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Résidence Mercantour 505 in Isola. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Televisie | Included |
| Verwarming | Included |
| Wasmachine | Included |
| Wifi | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 6
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag