Indeling Résidence Sun Hols Les Rives du Lac Maison 4 pièces 8 personnes
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 8 personen heeft een badkamer, drie slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden, een stapelbed, een tweepersoons onderschuifbed en een tweepersoonsbed. Résidence Sun Hols Les Rives du Lac Maison 4 pièces 8 personnes heeft een TV. Verder is er een airco, een tafeltennistafel, een terras en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een bad of douche en een toilet.
Het vakantiehuis heeft een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Résidence Sun Hols Les Rives du Lac Maison 4 pièces 8 personnes ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit huis in Saint-Saturnin-lès-Avignon is ontworpen voor langere verblijven onder de Provençaalse zon en biedt een royale leefruimte in een rustige landelijke omgeving. Gelegen in de buurt van Avignon en omgeven door de iconische landschappen van de Luberon, voelt de omgeving ruim en ontspannen aan. Het ritme is hier langzamer, gevormd door de open lucht en het natuurlijke licht.
Het huis biedt plaats aan maximaal acht gasten en beschikt over drie slaapkamers, waarvan één met een tweepersoonsbed en twee met twee eenpersoonsbedden, naast een woonkamer met een slaapbank, eethoek en televisie. De indeling zorgt voor een duidelijke scheiding tussen gemeenschappelijke en privéruimtes, ideaal voor gezinnen of groepen. De kitchenette is voorzien van een koelkast, vaatwasser, magnetron, broodrooster en koffiezetapparaat, terwijl twee badkamers met douches of badkuipen en toilet het comfort vergroten. Airconditioning zorgt voor comfort en een terras breidt de ruimte naar buiten uit.
Gasten kunnen genieten van een seizoensgebonden buitenzwembad met peuterbad, evenals een jeu-de-boulesbaan, tafeltennis en een kinderspeelplaats. Er is gratis parkeergelegenheid buiten met oplaadpunten voor elektrische auto's beschikbaar en er is wifi bij de receptie. Huisdieren zijn onder bepaalde voorwaarden toegestaan.
De omgeving biedt toegang tot wandelroutes, markten en culturele bezienswaardigheden, waaronder Avignon en Saint-Rémy-de-Provence. Het dorpsleven, de wijngaarden en het regionale erfgoed zorgen voor een rijk en gevarieerd verblijf.
Indeling
- Tafeltennistafel
- Oplaadpaal voor elektrische auto’s
- 2-pers. onderschuifbed
- TV
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Filtermaling
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- 2-pers. bed
- 140 x 190 cm
- Stapelbed
- 1-pers. bed
- 90 x 190 cm
- 1-pers. bed
- 90 x 190 cm
- Bad of douche
- Toilet
- Zwembad (buiten, geopend van Apr t/m Sep)
In de buurt van Résidence Sun Hols Les Rives du Lac Maison 4 pièces 8 personnes
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Résidence Sun Hols Les Rives du Lac Maison 4 pièces 8 personnes in Saint-Saturnin-lès-Avignon. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 1; € 12 per Pet per Night |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Wasmachine | € 5 per was |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 8
- 3
- 5
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag