Indeling Wohnung Gli Archi del Casolare
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 5 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. Wohnung Gli Archi del Casolare heeft een open haard. Verder is er een barbecue en een tuin. De auto parkeert u op een parking (overdekt). De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft een wasmachine en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een oven.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Wohnung Gli Archi del Casolare ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Het appartement 'Gli Archi' in het Casolare il Vecchio Forte in Alba Adriatica is een volledig onafhankelijk deel van het Casolare en is geschikt voor maximaal 5 personen.
Het oude en prachtige Casolare "il Vecchio Forte" is een ware "oase van rust". Op deze betoverende plek staat de tijd stil, kun je frisse lucht inademen en is de combinatie van natuur en mens bijzonder harmonieus en uniek, zodat je vakantie je lichamelijk en geestelijk welzijn zal geven. Casolare ligt in Alba Adriatica, op slechts 10 minuten met de auto van zowel de zee (strand) als de afrit van de snelweg Val Vibrata, en op een paar minuten van de winkelcentra en verschillende diensten die worden aangeboden door de prachtige moderne badplaats. De Casolare heeft een grote, goed onderhouden tuin, een barbecueplaats en picknickplaatsen om tijd buiten door te brengen, te sporten, te koken en van je maaltijden te genieten in de schaduw van de bomen. In de zomeravonden geeft het licht van de zonsondergang deze prachtige plek een magische sfeer en de energie van de natuur van het omliggende platteland en de bossen regenereert lichaam en geest en geeft een unieke energie. In de omgeving van Casolare kun je je auto gratis parkeren binnen het hek.
Hier kun je ook je viervoetige vrienden meenemen.
BEGELEVERDE DIENSTEN, ACCESSOIRES EN APPARATUUR: Een parkeerplaats is toegewezen aan het appartement, complete levering van beddengoed en er is ook keukenapparatuur, schoonmaakapparatuur, wasmachines, droogrekken, strijkplanken en strijkijzers; elk raam is voorzien van handige horren.
Beleef je supervakantie in de natuur! We wachten op je.
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 3
- toegestaan maat van hond: groot (groter dan 60 cm)
- bevindt zich in: complex
- type woning: wooneenheid in een huis
- type gebouw: helft van dubbel woonhuis
- verdieping waarop het object zich bevindt: begane grond
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 2
- perceeloppervlakte: 110 m²
- bouwjaar: 1950
- laatste uitgebreide renovatie: 2000
- bescherming tegen inkijk
- geen jeugdgroepen
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 1
- DTV ID: 0
Top eigenschappen
- airconditioning: geen
- verwarming: geen
- vloerverwarming: geen
- tuin: voor gemeenschappelijk gebruik
- privéparkeerplaatsen in totaal: 4
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: 4
Slapen
slaapkamer 15
- 2x eenpersoonsbed
slaapkamer 7
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
- eenpersoonsbed
Badkamer
badkamer 7
- douche
- wastafel
- toilet
- bidet
- föhn
Koken/Wonen
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, koelkast
- afzuigkap
- oven
- oppervlakte keuken: 12 m²
- maximaal aantal zitplaatsen: 6
- aantal woonkamers: 1
- open haard
Huishouden
- wasmachine: voor alleengebruik in het object
- strijkijzer
- ventilator: 1
- koolmonoxidedetector
Buitenbereik
- loggia
- barbecue: barbecue
- gelegenheid om vis schoon te maken
Omgeving
- direct aan de bosrand
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 7,0 km
- levensmiddelenzaak: 6 m
- uitgaansgelegenheid: 500 m
- restaurant: 3,0 km
- station: 8,0 km
- vliegveld: 60,0 km
- snelweg: 5,0 km
- haven: 10,0 km
- afstand openbaar vervoer: 3,0 km
- strand: 9,0 km
- afstand tot het hondenstrand: 9,0 km
- kiezelstrand: 10,0 km
- zandstrand: 9,0 km
- water (zee, meer enz.): 10,0 km
- zee: 10,0 km
- mogelijkheid om paard te rijden: 2,0 km
Bijzonderheden
- landgoed
- wijngaard
- historisch gebouw
type gebouw: helft van dubbel woonhuis. perceeloppervlakte: 110m². bouwjaar: 1950.
In de buurt van Wohnung Gli Archi del Casolare
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Wohnung Gli Archi del Casolare in Alba Adriatica. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borg | € 200 (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen (eerste set) | |
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Energiekosten | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
per week
- 5
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag