Indeling Tra le onde
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een slaapkamer en een badkamer. Tra le onde heeft een TV (internationale zenders). Verder is er een airco en een balkon. De auto parkeert u op een parking. De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een wasmachine en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Tra le onde ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
"Tra le onde", appartement 1-kamer 40 m2 op de 3e verdieping. Licht, volledig gerenoveerd in 2025, smaakvol en gezellig ingericht: 1 kamer met 1 bed (80 cm, lengte 200 cm), 1 2-pers bed (1 x 160 cm, lengte 200 cm), 1 uitschuifbaar bed en Sat-TV. Uitgang naar het balkon. Keuken (4 inductiekookplaten, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine) met eettafel. Douche/bidet/WC. Air-conditioning. Balkon 6 m2. Panoramazicht op de bergen en de plaats. Ter beschikking: wasmachine, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Rookmelders, brandblusser. IT009024C22RMSUO2U
Klein flatgebouw. 500 m van het centrum van Ceriale, rustige, zonnige ligging in een woonwijk, 1 km van zee, aan een doodlopende weg. Openbare parkeerplaatsen 10 m. Supermarkt 900 m, winkelcentrum 950 m, restaurant 1.7 km, bushalte 1 km, treinstation 1.6 km, zandstrand 1 km kiezelstrand 1 km. Attracties in de buurt: Le Caravelle 1.6 km.
In de buurt van Tra le onde
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Tra le onde in Ceriale. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Energiekosten | |
| Internet (Wi-Fi) | |
| Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
- 4
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag