
























Indeling Residenza Alberghiera Italia in Luni - Trilocale R6/C6
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 2 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden, een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. Residenza Alberghiera Italia in Luni - Trilocale R6/C6 heeft een TV. Verder is er een airco, een balkon, een lift, een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad. De badkamer is uitgerust met een bad of douche, een haardroger, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koelkast.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed (te huur).
Keuken
In de keuken vindt u een oven.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Residenza Alberghiera Italia in Luni - Trilocale R6/C6 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Residence Italia ligt in een prachtige groene omgeving aan de rand van het archeologische gebied Luni Mare, tussen de uitlopers van de Toscaanse Alpen en de Ligurische kust. Het goed onderhouden appartementencomplex ligt in een privépark van ongeveer 7.000 m² met schaduwrijke eucalyptus-, pijn- en populierenbomen – een ideale toevluchtsoord voor gezinnen die ontspanning willen combineren met de nabijheid van het strand.
Het complex is rustig gelegen, op ongeveer 900 meter van de zee en de stranden. Het stadscentrum met bars en restaurants ligt op slechts 200 meter afstand. Een treinstation en grotere winkels liggen op ongeveer zes kilometer afstand.
De appartementen zijn comfortabel ingericht en beschikken allemaal over een balkon, een badkamer met douche of bad en toilet, satelliettelevisie, een telefoon met directe buitenlijn, een haardroger en een kleine kitchenette met een elektrische oven en een gasfornuis. Het appartement heeft een woonoppervlakte van circa 55 m² en bestaat uit twee slaapkamers met een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden, en een ruime woonkamer met een bank die kan worden omgebouwd tot twee eenpersoons opklapbedden.
De residentie combineert het leven dichtbij de natuur met de nabijheid van het strand en is bijzonder geschikt voor gezinnen met kinderen die tijdens hun vakantie rust en vermaak zoeken.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Indeling
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Satelliet
- Kookplaat
- 4 kookplaten
- Gas
- Oven
- Koelkast
- 2-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Bad of douche
- Wastafel
- Toilet
- Haardroger
- Receptie
- Parkeerplaats
- Fietsverhuur
- Tennisbaan
- Tafeltennis
- Restaurant
- Bar
- Speeltuin
- Wasserette
- Balkon
- Airconditioning
- Tuin (gedeeld met andere gasten)
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm, 20 x 10 m., geopend van Jun t/m 1/2 Sep)
- Paid
In de buurt van Residenza Alberghiera Italia in Luni - Trilocale R6/C6
Vlakbij Residenza Alberghiera Italia in Luni - Trilocale R6/C6 op zo’n 50 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 900 meter van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u paardrijden en nabij uw vakantiewoning kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Residenza Alberghiera Italia in Luni - Trilocale R6/C6 in Ortonovo kunt u naar het water.
- Luchthaven (119 km)
- Golfbaan (15 km)
- Openbaar vervoer (6 km)
- Centrum (200 m)
- Restaurant (50 m)
- Water (900 m)
- Paardrijden (3 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Residenza Alberghiera Italia in Luni - Trilocale R6/C6 in Ortonovo. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Babybedje | Babybedje € 5 per dag ((please reserve)) |
Bedlinnen | Included |
Borgsom | € 150 |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | Included |
Wasmachine | € 4 per was |
extra bed | Extra bed € 20 per persoon per dag |
handdoekenwissel | Per set per verschoning € 5 per set per verblijf |
Inclusief | |
---|---|
Airconditioning | |
Beddengoed | |
Eindschoonmaak | |
Elektriciteit | |
Gas/Olie | |
Toeristenbelasting | |
Water |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 2
- 2
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag