Indeling Casa del Capitano
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 6 personen, heeft drie slaapkamers en een badkamer. Het vakantiehuis heeft een airco en een balkon. De auto parkeert u op een parking.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een wasmachine.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Casa del Capitano ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
"Casa del Capitano", appartement 4-kamers 140 m2 op de 1e verdieping. Zeer smaakvol en gezellig ingericht: woon-/eetkamer. 1 2-pers. kamer. Uitgang naar het balkon. 1 kamer met 2 x 1 stapelbedden (90 cm, lengte 200 cm). 1 kamer met 1 2-pers bed (140 cm, lengte 200 cm). Woonkeuken (oven, afwasmachine, 5 kookpitten (vlammen), broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine). Bad/bidet/WC. Gas-verwarming, air-conditioning. Verwarming alleen beschikbaar van 01.11. tot 15.04. Parketvloeren. Groot balkon. Balkonmeubilair. Uitzicht op de plaats. Ter beschikking: wasmachine, kinderstoel, kinderbed tot 2 jaar, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Parkeerplaats bij het huis. Rookvrij huis. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. IT008052C2X8HF5QJX
Zeer gezellig, historisch Huis met 2 woningen van 2 verdiepingen. In het centrum van San Bartolomeo al Mare, 1800 km van het centrum van Diano Marina, 1.5 km van het centrum van Cervo, 14 km van het centrum van Alassio, 200 m van zee. In het huis: winkel. Openbare parkeerplaatsen 200 m in de straat. Supermarkt 20 m, restaurant 100 m, bar 50 m, bakkerij 100 m, fietsverhuur, bushalte, zandstrand 200 m. Hoofdstraat in de buurt.
In de buurt van Casa del Capitano
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Casa del Capitano in San Bartolomeo al Mare. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Toeristenbelasting voor babies | |
| Toeristenbelasting voor kinderen | |
| Toeristenbelasting | € 0,50 per persoon (01-04-2027 - 01-11-2027) |
| Toeristenbelasting | € 0,50 per persoon (01-04-2027 - 01-11-2027) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Babybed (tot 2 jaar) | € 29 |
| Huisdier | € 36 |
| Kinderstoel | € 24 |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Energiekosten | |
| Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
Gebaseerd op 3 beoordelingen
- 6
- 3
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag