





























Indeling Magnolia House With Shared Pool
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 6 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. Magnolia House With Shared Pool heeft een televisie en een elektrische verwarming. Verder is er een airco, een balkon, een terras, een tuinmeubilair en een zwembad.
Het vakantiehuis heeft internet, een koelkast, een wasmachine en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een broodrooster, een koffiezetapparaat, een kookplaat (inductie), een magnetron, een oven en een waterkoker.
Linnengoed
In het vakantiehuis vindt u badtexttiel en bedlinnen.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Magnolia House With Shared Pool ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Gelegen op een heuvel tussen de charmante dorpjes Bornico en Supiane, in de heuvels boven Gardone Riviera, biedt dit rustige toevluchtsoord voor vier personen de perfecte uitvalsbasis om de westelijke oevers van het Gardameer te verkennen. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een gebouw met twee verdiepingen en heeft toegang tot een gedeelde tuin. Het is ideaal gelegen op korte afstand van zowel Bornico (3 minuten rijden of 15 minuten lopen) als Supiane (2 minuten rijden of 10 minuten lopen). De dichtstbijzijnde internationale luchthavens zijn Verona Villafranca Airport (VRN) en Milaan Bergamo Airport (BGY), beide op ongeveer een uur rijden van de accommodatie.
Binnen beschikt de woning over een lichte en ruime open leefruimte, ingericht met twee banken, een eettafel en een slimme flatscreen-tv. Deze ruimte biedt ook toegang tot het terras en omvat een goed uitgeruste keuken met: een koffiemachine, een inductiekookplaat, een oven, een magnetron en een koel-vriescombinatie.
Slaapgelegenheid
Slaapkamer 1: De master bedroom is ingericht met een tweepersoonsbed en een kledingkast.
Slaapkamer 2: De ruime tweede slaapkamer heeft toegang tot het balkon en is voorzien van een tweepersoonsbed, een stapelbed en een kledingkast.
Badkamer
Badkamer 1: De moderne badkamer is uitgerust met een douche, een bidet, een wastafel en een toilet.
De accommodatie ligt in de heuvels boven Gardone Riviera, een van de meest elegante en verfijnde plaatsjes aan het Gardameer. De charmante promenade van Gardone, omzoomd door palmbomen, ijssalons en cafés, ligt op slechts 5 minuten rijden. Bornico staat bekend om zijn olijfolieproductie en de Frantoio del Bornico (10 minuten lopen), een 19e-eeuwse olijfpers aangedreven door een bergbeek, produceert nog steeds hoogwaardige olie van lokale olijfgaarden.
Andere bezienswaardigheden in de buurt zijn het landgoed en de tuinen van het Vittoriale degli Italiani, het voormalige huis van de dichter Gabriele D'Annunzio (5 minuten rijden). Natuurliefhebbers kunnen genieten van de schilderachtige wandelpaden bij het Punto Panoramico (1 minuut lopen), en de André Heller Botanische Tuin ligt op 6 minuten rijden. Gezinnen met kinderen zullen het Rimbalzello Adventure Park (6 minuten rijden) waarderen.
Het dichtstbijzijnde strand, Spiaggetta Benella, ligt op 3 minuten rijden of 15 minuten lopen. In de historische stad Salò (10 minuten rijden) kunnen gasten boten huren, deelnemen aan begeleide rondvaarten en gebruikmaken van watersportfaciliteiten.
Er zijn talrijke restaurants binnen 10–15 minuten lopen of 3 minuten rijden. Ook zijn er meerdere supermarkten binnen 5 minuten rijden bereikbaar.
In de buurt van Magnolia House With Shared Pool
Vlakbij Magnolia House With Shared Pool op zo’n 2 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. Op 2 kilometer van uw vakantiehuis kunt u heerlijk winkelen in Gardone Riviera. Op 7 kilometer is er een supermarkt. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u shoppen en nabij uw vakantiewoning kunt u tennissen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Magnolia House With Shared Pool in Gardone Riviera kunt u naar de stad of het strand.
- Strand (6 km)
- Supermarkt (7 km)
- Tennisbaan (10 km)
- Stad (2 km)
- Restaurant (2 km)
- Winkels (2 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Magnolia House With Shared Pool in Gardone Riviera. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Optioneel | |
---|---|
Babybed | € 20,00 |
Extra bed | € 85,00 |
Kinderstoel | € 15,00 |
Kinderwagen | € 25,00 |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
voor een weekend
- 6
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag