Indeling 529627
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoons slaapbanken en een tweepersoonsbed. 529627 heeft een kachel, een open haard, twee televisies en een verwarming. Verder is er een terras en een set tuinmeubelen en zijn er twee balkons. De badkamer is uitgerust met een douche en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft een koelkast en twee wasmachines.
Keuken
In de keuken vindt u een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 529627 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Casa Dolce is een liefdevol gerestaureerd dorpshuis in het charmante dorpje Stazzona, net boven Dongo. Het ligt in het hart van het dorp, beslaat vier verdiepingen en beschikt over een beschut terras met barbecue en een zonnig balkon. Op de begane grond vindt u een ruime badkamer met douche en een slaapkamer met een tweepersoonsbed. Een trap leidt naar de eerste verdieping, waar u een gezellige woonkeuken vindt met een eettafel, open haard en een comfortabele bank. Vanaf hier heeft u toegang tot het balkon, perfect om 's avonds te genieten van een glas wijn. De keuken is goed uitgerust met alles wat u nodig heeft om te koken tijdens uw vakantie. Op de bovenste verdieping bevindt zich een studio met een panoramisch raam dat een prachtig uitzicht biedt op het Comomeer. Twee personen kunnen hier slapen op de slaapbank en er is ook een klein bureau voor wie tijdens de vakantie moet werken.
Op de begane grond, in de voormalige "cantina" (kelder), vinden gasten een wasmachine, een rustieke eethoek, een hoogwaardige slaapbank en toegang tot het terras. Hier bevindt zich een barbecuehaard, die vaak wordt gebruikt voor barbecue-avonden. Het huis is zeer gezellig en comfortabel ingericht. Wifi en centrale verwarming zijn inbegrepen.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 529627
Vlakbij 529627 op zo’n 500 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van 529627 in Stazzona kunt u naar de haven.
- Centrum (500 m)
- Restaurant (500 m)
- Haven (4 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 529627 in Stazzona. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Zelf meenemen |
| Bedlinnen | Zelf meenemen |
| Wifi | Included |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 6
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag